2014.gada absolventi

Izlaidums

Valmieras Bērnu sporta skolā 52. izlaidums.

Kā ierasts , bez uzvalkiem un garajām kleitām, sportiskā atmosfērā ,šogad 15.jūlijā atpūtas kompleksā „Avoti” notika Valmieras Bērnu sporta skolas  izlaiduma pasākums.

Direktore Līga Dzene, vēlot neapstāties pie sasniegtā, izsniedza apliecības  28 sporta skolas audzēkņiem  5 programmās – 8- basketbolā, 1-futbolā,5-hokejā,  5-peldēšanā, 9-vieglatlētikā. Pirmo reizi šogad apliecības saņēma arī hokeja nodaļas audzēkņi.

IZM apliecību par profesionālās ievirzes izglītības apguvi var saņemt jaunie sportisti, kuri izpildījuši attiecīgā sporta  veida akreditētas un licencētas  programmas prasības. Līdz šim VBSS piedāvāja šādas 6 programmas –basketbols, futbols, hokejs, orientēšanās sports , peldēšana un vieglatlētika. 2014. gada 13.jūnijā, reizē ar izglītības iestādes akreditāciju un IKVD lēmumu, turpmāk šādu dokumentu varēs saņemt arī BMX un florbola nodaļas audzēkņi , kuru programmas licencētas un akreditētas uz turpmākajiem 6 gadiem.

Pēc apliecību saņemšanas visiem pasākuma dalībniekiem tika piedāvāta iespēja trenera Olafa Lakuča vadībā iemēģināt „pedāļus” BMX skolā un muzejā uzzināt dažādus faktus par šo sporta veidu. Absolventu spēki tika pārbaudīti arī klinšu kāpšanā un minigolfa spēlē.

Paldies treneriem par mērķtiecīgu darbu, audzēkņiem par neatlaidību un vecākiem par ticību, ka sports ir viens no labākajiem paņēmieniem dzīves rūdījuma un cīņasspara veidošanā!

VBSS direktora vietniece izglītības jomā Santa Rulle.


Drukāt   E-pasta adrese