2018.gada absolventi

DSC 0159

Šā gada 18.jūnijā Valmieras Bērnu sporta skola izsniedza apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi 25 skolas audzēkņiem 6 sporta veidos- basketbols (6), BMX (2), florbols (6), futbols (3), peldēšana (1) un vieglatlētika (7). Starp absolventiem bija arī sportisti ar īpaši augstiem sasniegumiem.

BMX riteņbraukšanas nodaļas sportists Mikus Dāvis Strazdiņš ir Eiropas čempions B15 grupā, un 2017.gadā Pasaules čempionātā Mikus Dāvis izcīnīja bronzas medaļu junioru konkurencē.

Atzīstami sasniegumi arī vieglatlētei Kristīnei Strazdītei. Sportiste ir pārstāvējusi Latvijas izlasi Eiropas čempionātā gan U-18, gan U-20 vecuma grupās. Šobrīd Kristīnei pieder Latvijas rekords diska mešanā U-16 vecuma grupā un lodes grūšanā U-18 vecuma grupā.

Basketbola nodaļas absolventi bijuši četrkārtēji Latvijas čempioni dažādās vecuma grupās. Savukārt futbolisti un florbolisti ir devuši savu ieguldījumu Valmieras pieaugušo komandu panākumos.

Direktore Līga Dzene, sveicot absolventus un pasakoties par ieguldīto darbu, vēlēja turpināt sportiskās gaitas un neaizmirst savus pirmos trenerus un sporta skolu.

Paldies arī absolventu treneriem – Evai Kaufmanei, Aigaram Belasovam, Alvilam Kaufmanim, Olafam Lakučam, Gatim Ērglim, Vladimiram Širjajevam, Raitim Ravinskim, Pēterim Karlivānam un Baibai Kaufmanei.


Drukāt   E-pasta adrese