Godalgas VBSS airēšanas slalomistiem

Sestdien, 28.jūlijā, Dzirnavu ezeriņā Valmieras pilsētas centrā jau trešo gadu pēc kārtas  norisinājās paralēlās airēšanas slaloma sacensības "Valmiera viļņo". Tajās piedalījās sportisti no Latvijas airēšanas slaloma klubiem un viesi no Igaunijas. Sacensību sākumā visi sportisti sacentās kvalifikācijas braucienos, pēc tam paralēlajā slalomā, kas bija arī šo sacensību interesantākā un aizraujošākā daļa, ne tikai pašiem sportistiem, bet arī līdzjutējiem un skatītājiem. Labus rezultātus šajās sacensībās uzrādīja Valmieras Bērnu sporta skolas airētāji, kāpjot uz goda pjedestāla dažādās vecuma grupās.

K-1 laivu klasē meitenēm U-12 grupā zelta medaļa Frančeskai Stannei, U-16 grupā otrā vieta Elīnai Celmiņai. Zēnu konkurencē startējot savās pirmajās sacensībās U-10 grupā sudraba medaļa Namejam Brūnam, bet bronzas medaļa Rihardam Vecelim. U-12 grupā ātrākais un precīzākais bija Laurits Valtenbergs Egelands,  trešais Bruno Emīls Geidāns. C-1 laivu klasē U-16 grupas puišiem 3.vieta Elvim Fiļipovam.

Svētdien, 29. jūlijā, airēšanas trasē “Krāces” kaimiņvalsts sportisti rīkoja Igaunijas slēgto čempionātu airēšanas slalomā un pārējie sacensību dalībnieki savu sniegumu varēja demonstrēt “Master of Koiva 2018”, kas latviskā tulkojumā nozīmētu Gaujas meistars.

Startējot divus gadus vecākā grupā K-1 laivu klasē, Frančeska Stanne prata izcīnīt otro vietu starp meitenēm, bet Robijs Lucavs ar ātru un tīru braucienu izrāva otro pozīciju zēnu konkurencē U-14 grupā. C-1 laivu klasē U-14 grupā 3.vieta vienpadsmit gadīgajam Patrikam Kristapam Zemītim.

Informāciju sagatavoja

trenere Antra Limbēna-Strazdīte

Foto Antra Limbēna-Strazdīte: no labās puses Rihards Vecelis, no kreisās Namejs Brūns.

airēšanas


Drukāt   E-pasta adrese