VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras BSS airētāji veiksmīgi aizvada Nordic Cup 2021 sacensību pirmos posmus

WhatsApp Image 2021 08 23 at 09.53.12Augusta un septembra mēnesī Valmieras Bērnu sporta skolas airēšanas slaloma audzēkņi piedalās sacensībās "Nordic Cup 2021".

Nordic Cup 2021 ir starptautiskas airēšanas slaloma sacensības, kas norisināsies 4 valstīs – Latvijā, Igaunijā, Zviedrijā un Somijā. Sacensības organizē Latvijas Kanoe asociācija, sadarbojoties ar šo četru valstu sacensību organizatoriem un airēšanas sporta federācijām.

Šīs sacensības kopumā tiek plānots organizētas astoņos posmos:

  • Igaunija, Sindi, 1&2 posms, 14.08. – 15.08.2021
  • Latvija, Valmiera, 3&4 posms, 21.08.-22.08.2021
  • Somija, Taivalkoski, 5&6 posms, 04.09.-05.09.2021
  • Zviedrija, Falun, 7&8 posms, 11.09.-12.09.2021

 

 

 

Pirmajos četros posmos arī mūsu audzēkņiem izdevies izcīnīt vairākas godalgotās vietas. Sacensību rezultāti pa posmiem:

„Nordic cup” Stage 1

14.aug., Sindi,Igaunija 

 „Nordic cup” Stage 2

15.aug., Sindi, Igaunija

„Nordic cup” Stage 3

21.aug., Valmiera 

„Nordic cup” Stage 4

22.aug., Valmiera

K-1 s

Dinija Ozola 1.vieta U12 grupā

Frančeska Stanne 3.vieta U16 grupā

K-1v

Namejs Brūns 1.vieta U14 grupā

Renārs Freijs 2.vieta U14 grupā

Valts Vekters 3.vieta U14 grupā

Bruno Emīls Geidāns 2.vieta U16 grupā

Elvis Fiļipovs 2.vieta U18 grupā

 

K-1 s

Dinija Ozola 2.vieta U12 grupā

Frančeska Stanne 3.vieta U16 grupā

K-1v

Namejs Brūns 1.vieta U14 grupā

Valts Vekters 2.vieta U14 grupā

Mārtiņš Šteinbergs 3.vieta U14 grupā

Bruno Emīls Geidāns 3.vieta U16 grupā

Elvis Fiļipovs 1.vieta U18 grupā

Elvis Fiļipovs 3.vieta OPEN grupā

3xK-1v

(Elvis Fiļipovs, Bruno Emīls Geidāns, Namejs Brūns) 1.vieta

3xK-1s

Dinija Ozola 3.vieta

 

K-1 s

Dinija Ozola 3.vieta U12 grupā

Frančeska Stanne 1.vieta U16 grupā

Tīna Meiere 2.vieta U16 grupā

Frančeska Stanne 3.vieta U18 OPEN grupā

K-1v

Namejs Brūns 1.vieta U14 grupā

Mārtiņš Šteinbergs 2.vieta U14 grupā

Valts Vekters 3.vieta U14 grupā

Bruno Emīls Geidāns 1.vieta U16 grupā

Elvis Fiļipovs 1.vieta U18 OPEN grupā

Namejs Brūns 2.vieta U18 OPEN grupā

C2MIX

Dinija Ozola 1.vieta

 

K-1 s

Dinija Ozola 3.vieta U12 grupā

Frančeska Stanne 1.vieta U16 grupā

Tīna Meiere 2.vieta U16 grupā

K-1v

Namejs Brūns 1.vieta U14 grupā

Renārs Freijs 2.vieta U14 grupā

Valts Vekters 3.vieta U14 grupā

Bruno Emīls Geidāns 1.vieta U16 grupā

Toms Cīrulis 2.vieta U16 grupā

Elvis Fiļipovs 2.vieta U18 grupā

3xK-1v

(Elvis Fiļipovs, Namejs Brūns) 2.vieta

(Bruno Emīls Geidāns, Renārs Freijs) 3.vieta

3xK-1s

(Frančeska Stanne, Tīna Meiere, Dinija Ozola) 2.vieta

 

Foto: Mārcis Laidiņš