VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Kristaps Miķelsons debitē Eiropas čempionātā

DA2827CD 1217 4815 BF39 B53353447AF7Ar veiksmīgu Valmieras AKSSC peldētāja Kristapa Miķelsona debiju noslēdzies Eiropas čempionāts pieaugušajiem, kuŗš norisinājās no 2.-7.novembrim Krievijas pilsētā Kazaņā. Šajās sacensībās Latviju pārstāvēja pieci sportisti.

Sacensību laikā Kristaps deviņas reizes izgāja uz starta, lai mērotos spēkiem ar Eiropas spēcīgākajiem peldētājiem. Tai skaitā divas reizes izcīnot iespēju piedalīties pusfināla peldējumos (200m uz muguras un 200m komplesā)un šajās distancēs ierindojoties 16.vietās.

100m kompleksajā peldējumā sportists uzlaboja savu rezultātu un izcīnīja 20.vietu, savukārt 50m brīvajā stilā (23,39) ierindojās 48.vietā.Uzlabojot savu personīgo rekordu 200m brīvajā stilā un pirmo reizi savā karjerā šajā distancē pavadot mazāk par vienu minūti un 50 sekundēm Kristaps ierindojās 36.vietā (1.49,99), vienlaicīgi kļūstot par piekto latvieti, kuram tas bijis pa spēkam.

Sacensību noslēdzošajā dienā startējot 400m kompleksajā peldējumā un atpaliekot no sava personīgā rekorda par nepilnu sekundi sportists ierindojās 11.vietā. Latvijas jauktās komandas sastāvā (K.Miķelsons, R.Kermans, A.Baikova, G.Ņikitina) Kristaps 4x50m brīvā stila mix stafetē izcīnīja 12.vietu.