VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras AKSSC vieglatlētes Ziemiņa un Marksa piedalās treniņnometnē Portugālē

Gatavojoties vasarā plānotajai sacensību sezonai, no 8.-28.aprīlim Portugāles pilsētā Albufeirā treniņnometnē piedalās Valmieras AKSSC sportistes Hanna Gabriela Ziemiņa un Marta Marksa. Pavasara mācību treniņu nometni sportistes aizvada Valmieras AKSSC un Smiltenes BJSS trenera Guntara Marksa vadībā un kopā ar trenera audzēkņiem no Smiltenes BJSS.

"Saulainie laika apstākļi, izcila sporta bāze, kurā stadions atrodas pie pašas viesnīcas, neatlaidīgi ikdienas treniņi sekmē sportistu gatavošanos jaunajai sezonai. Nepatīkama ziņu gan tika saņemta no Eiropas Vieglatlētikas asociācijas, kura lēma par šogad Itālijā plānotā Eiropas jauniešu čempionāta atcelšanu, līdz ar to, jau otro gadu U18 grupas audzēkņiem liedzot iespēju sacensties savā starpā. Līdz ar lēmuma pieņemšanu Hannai Gabrielai starptautisko sacensību pieredzes veidošanai meklēsim citas sacensības. Martai savukārt galvenie mērķi saistīti ar dalību pasaules un Eiropas U20 čempionātos." /G.Markss/

Sportistes un trenera dalību nepilnu trīs nedēļu ilgajā treniņu nometnē atbalsta Valmieras AKSSC, Smiltenes uzņēmums firma "Madara'89" un Smiltenes novada pašvaldība.

 Video no treniņnometnes pieejams: https://fb.watch/50RuZ4pQv5/