VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Badmintonisitiem panākumi Latvijas U11, U15 un U19 čempionātos

243833117 4286540578067871 2537793939821007976 n2. un 3.oktobrī Talsos notika Latvijas čempionāts badmintonā U11, U19 un U15 vecuma grupām.

Latvijas čempionātā badmintonā U11, U15, U19 piedalījās spēlētāji no Liepājas, Ventspils, Talsiem, Jelgavas, Ķekavas, Siguldas, Valkas, Rīgas un Valmieras, tostarp Valmieras Sporta skolas audzēkņi.

Mūsu sportistu panākumi notikušajā čempionātā:

Rebeka Antonova 2.vieta meiteņu vienspēles U11
Madara Antonova 3.vieta meiteņu vienspēles U11
Rolands Bratčikovs/Pauls Rozenvalds(Jelgava) 3. vieta zēnu dubultspēles U19
Dana Bortkēviča/Paula Mackēviča(Sigulda) 4.vieta meiteņu dubultspēles U19
Gabriels Leščovs 5.vieta zēnu vienspēles U11

Kristers Zviedris/Anete Priedniece(Sigulda) 5.vieta jauktās dubultspēles U15
Krišjānis Jaunītis 6.vieta zēnu vienspēles U11
Kristers Zviedris 6. vieta zēnu vienspēles U15
Dārta Alise Demitere/Pauls Eliass Rozenvalds(Jelgava) 6.vieta jauktās dubultspēles U19

Apsveicam!

Foto no Latvijas Badmintona federācijas

Valmieras Sporta skolas badmintonisti cīnās par Latvijas čempiona tituliem

tempImagejSVNgb.sized25. un 26.septembrī Valmierā notika Latvijas čempionāts badmintonā U13, U17, U21 vecuma grupās, kopā noskaidrojot 24 Latvijas čempionus zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs. 

Šogad pirmo reizi notika Latvijas čempionāts U21 vecuma grupā, šādi kompensējot par 2020.gadā nenotikušo Latvijas čempionātu U19 vecuma grupā. Valmieras Sporta skolas audzēknis Gustavs Ankravs kopā ar siguldieti Artu Priednieci, izcīnīja otro vietu, finālā piekāpjoties rīdziniekiem - Oskaram Saulītim/Eiprilai Briedei. Arī Dana Bortkēviča kopā ar liepājnieci Evelīnu Smirnovu izcīnīja sudraba medaļas. 
U17 grupā stiprāko trijniekā iekļuva Rolands Bratčikovs, kurš izcīnīja zeltu zēnu dubultspēlē  kopā ar Edžus Meirānu no Rīgas. Arīnai Babrei zelts meiteņu dubultspēlē, pārī ar siguldieti Annu Kupču, un sudrabs meiteņu vienspēlē U17 grupā.

Apsveicam skolas audzēkņus ar sasniegumiem!

U21 XD - Gustavs Ankravs/Arta Priedniece(Sigulda) 2.vieta
U21 GD - Dana Bortkēviča/Evelīna Smirnova (Liepāja) 2.vieta
U17 BD - Rolands Bratčikovs/Edžus Meirāns(Rīga) 1.vieta
U17 GD - Arīna Babre/Anna Kupča(Sigulda) 1.vieta
U17 GS - Arīna Babre 2.vieta

Latvijas čempionātā piedalījās spēlētāji no Liepājas, Ventspils, Talsiem, Jelgavas, Ķekavas, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valkas, Valmieras un Rīgas.

Valmieras BSS badmintonisti dosies pārstāvēt valstsvienību sacensībās Igaunijā

31.jūlijā Igaunijas pilsētā Tartu tiks uzsākta jauna tradīcija - Latvijas un Igaunijas badmintona jauniešu un pieaugušo izlašu sacensības. Šobrīd Latvijas jauniešu un junioru izlašu treneri ir noteikuši spēlētājus, kuri 31.jūlijā dosies uz Tartu.

U13 jauniešu izlase tika uzticēta Valmieras trenerim Andim Bērziņam, kurš iepriekš bija trenējis Latvijas izlases U17 un U19. Uz Tartu Latvijas U13 izlases sastāvā dosies Regnārs Bajārs (Baloži), Artūrs Bratčikovs (Valmiera), Madara Gaure (Rīga), Madara Mackēviča (Sigulda).

U15 jauniešu izlasi turpina vadīt Rīgas treneris Pauls Gureckis. Izlasē ir iekļauti rīdzīnieki Toms Sala un Elza Zitāte, kā arī valmierieši Rolands Bratčikovs un Nikola Muķiele.

U17 jauniešu izlasi atkal vada Siguldas treneris Ainārs Gureckis, kurš iepriekš ir trenējis arī U15, U19 un pieaugušo izlases. U17 izlasē braucienam uz Tartu ir iekļauti Arīna Babre (Valmiera), Pauls Eliass Rozenvalds (Jelgava), kā arī siguldieši Anna Kupča, Annija Rulle-Titava, Alens Zandovskis un Dāvis Strazdiņš.

Sākotnēji Tartu notiks individuālās sacensības, kad savā starpā tiksies divi labākie zēnu un meiteņu vienspēļu spēlētāji, kā arī labākie pāri vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Katrā vecuma grupā bija iespēja pieteikt vēl vienu papildus jaukto dubultspēļu pāri. Tādējādi katrā vecuma grupā būs 8 individuālās spēlēs.

Dienas beigās būs divas komandu spēles. Vienā tiks apvienotas U13 un U15 komandas, otrā U17 un U19 komandas. 

 

Informācija no

http://www.badminton.lv/aktualitates_a.php?lang=lv&id=215&k=1231&limit=0

20200301 125034 Medium .sized

 

 

Valmieras BSS badmintonisti - Latvijas čempioni

26. un 27.septembrī Talsos notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U11-17 vecuma grupās. Kopā 141 spēlētājs no Liepājas, Alsungas, Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Mārupes, Baložiem, Sērenes, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas un Rīgas sacentās par čempiona tituliem četrās vecuma grupās: U17 (2004.gads un jaunāki),  U15 (2006.gads), U13 (2008.gads), U11 (2010.gads).

Čempioni tika noskaidroti visās piecās badmintona olimpiskajās disciplīnās: zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, jauktajās dubultspēlēs.

Valmieriešiem labākie rezultāti sasniegti U13 un U17 vecuma grupās. Artūrs Bratčikovs  U13 grupā vienspēlēs izcīnīja 2. vietu, jauktajās dubultspēlēs pārī ar siguldieti Aneti Priednieci arī ieguva sudraba medaļas, bet pārī ar valmierieti Kristeru Zviedri palika nepārspēti zēnu dubultspēlēs.

Arīna Babre U17 grupā meiteņu vienspēlēs izcīnīja sudraba medaļu, bet tika arī pie divām zelta medaļām. Par valsts čempioni Arīna kļuva meiteņu dubultspēlēs pārī ar Annu Kupču no Siguldas un jauktajā dubultspēlē ar siguldieti Dāvi Strazdiņu.

Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja 17 badmintonisti – Arīna Babre, Rolands Bratčikovs, Artūrs Bratčikovs, Rihards Žugs, Marks Cinis, Kristers Zviedris, Marks Kuriļins, Oskars Einbergs, Dāvids Buklagins, Dārta Alise Demitere, Karolīna Sprice, Vilhelms Zunda, Rainers Zviedris, Jānis Kaspars Plūme, Linda Romanovska, Rūta Jansone un Aksels Ceriņš.

 

Informāciju sagatavoja:

Valmieras BSS badmintona nodaļas treneris

Andis Bērziņš

tempImage3go1Nv.sized tempImagePpkCt7.sized

Jauniešiem uzvaras Latvijas Apvienotajā Badmintona līgā

Pēc pus gadu ilguša piespiedu pārtraukuma, atsākušās Yonex XI Latvijas Apvienotās badmintona līgas sacensības. Nedēļas nogalē priekšpēdējā piektajā posmā spēles notika Inčukalna sporta kompleksā.

Sacensībās vairākas godalgotās vietas izcīnīja Valmieras Bērnu sporta skolas badmintonisti.

Spēcīgākajā A grupā jauktajās dubultspēlēs valmieriete Arīna Babre pārī ar Tomu Preinbergu no Rīgas ieguva 3.vietu. Sieviešu dubultspēlē Arīna kopā ar siguldieti Artu Priednieci ierindojās 4.vietā.

          C grupā vīru vienspēlēs 2. vietu izcīnīja Artūrs Bratčikovs.

Latvijas Apvienotās badmintona līgas pēdējais sestais posms, kas bija plānots vēl aprīļa vidū, paredzēts 8.un 9.augustā Siguldas Sporta centrā.

 

Informāciju sagatavoja:

Andis Bērziņš

Valmieras BSS badmintona treneris

20200704 183241