Badmintoniste Una Berga – “Gada juniors”

Finnish JuniorSestdien, 19.janvārī, Rīgā notika Latvijas badmintona Gada balvas pasniegšanas ceremonija. Šogad Latvijas Badmintona federācijas pasākumā tika apbalvotas kopumā 20 nominācijas, kur balvu kā Gada juniors jau  otro gadu pēc kārtas saņēma Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkne Una Berga.

Unas Bergas sansiegumu Latvijas Badmintona federācija raksturo venkārši, “tas ir likumsakarīgi, jo šogad Latvija Una palika nepārspēta. Viņa Latvijas čempionātā junioriem izcīnīja visas trīs iespējamās zelta medaļas”. 

Sveicam sportisti ar sasniegumiem un darba novērtējumu!

Latvijas badmintona Gada balvas tika pasniegtas 20 nominācijās, tai skaitā gada spēlētājs un spēlētāja, pāris, treneris un tiesnesis, juniors un seniors, reitinga līderis un aktīvākais, notikums un sasniegums, pašvaldība un medijs, skola un augstskola, klubs un menedžeris, paraugs sportā, uzlecošā zvaigzne un balva par mūža ieguldījumu. 

Latvijas badmintona Gada balvas šogad tika pasniegtas jau ceturto gadu pēc kārtas. Pirmo reizi šāds pasākums notika Valkā 2016.gada sākumā, kad tika izvērtēts 2015.gads Latvijas badmintonā. Kopš 2017.gada Latvijas badmintona Gada balva tiek tradicionāli pasniegta janvāra trešās nedēļas sestdienā. Tā pat kā citus gadus pasniegtā balva bija Jelgavas keramiķes Unas Ļahas ar rokām darināts badmintona bumbiņas siluets no baltā māla, ko ikdienā var izmantot kā dizaina elementu - sveču paliktni.

Informācija no www.badminton.lv


Drukāt   E-pasta adrese