VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Badmintoniste Una Berga startē Turcijā

2019.gada nogalē, no 16. līdz 18.decembrim, Turcijas galvaspilsētā Ankarā notika šī gada pirmspēdējais Pasaules reitinga U19 junioru turnīrs, kurā piedalījās arī Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkne Una Berga. Šis bija beidzamais Unas Bergas junioru U19 turnīrs, jo nākamgad 2001.gadā dzimusī valmieriete varēs piedalīties jau tikai pieaugušo turnīros.

 

Turcijas turnīrā sieviešu vienspēles piedalījās 54 spēlētājas, no kurām tikai 8 nebija no Turcijas. Pirmajā kārtā 1/32 fināla Una Berga viegli divos setos (21-2, 21-8) uzvarēja turcieti Aleyna Korkut, taču 1/16 finālā Unai Bergai bija jācīnās ar Ayca Özgür, kura turnīrā bija izlikta ar 4.numuru. Diemžēl, zaudējums trijos setos (21-11, 12-21, 21-13), Unai Bergai turnīrs līdz ar to bija beidzies, taču Ayca Özgür šajā turnīrā aizcīnījās līdz bronzas medaļām.

 

Una Berga turnīru apritē atgriezās līdz ar Latvijas čempionātu junioriem U19, kas notika Valmierā 30.novembrī un 1.decembrī. Atgādinām, ka Una Berga Valmierā izcīnīja divas zelta medaļas - sieviešu vienspēlēs un sieviešu dubultspēlēs.

 

Unas Bergas treneris Andis Bērziņš informē, ka Una šobrīd ir labā sportiskā formā un gatavojas nākamiem ieplānotajiem turnīriem janvārī - sākotnēji no 9. līdz 12.janvārim Tallinā notiekošajā Yonex Estonia International, bet no 23. līdz 26.janvārīm ieplānots lidojums uz Islandē notiekošo RSL Iceland International. Savukārt vēl šī gada nogalē Una Berga plāno piedalīties Siguldā notiekošā Yonex Sigulda Open.

 

Una 

Informāciju sagatavoja

Andis Bērziņš

Valmieras BSS 

badmintona nodaļas treneris