VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras BSS badmintonisti dosies pārstāvēt valstsvienību sacensībās Igaunijā

31.jūlijā Igaunijas pilsētā Tartu tiks uzsākta jauna tradīcija - Latvijas un Igaunijas badmintona jauniešu un pieaugušo izlašu sacensības. Šobrīd Latvijas jauniešu un junioru izlašu treneri ir noteikuši spēlētājus, kuri 31.jūlijā dosies uz Tartu.

U13 jauniešu izlase tika uzticēta Valmieras trenerim Andim Bērziņam, kurš iepriekš bija trenējis Latvijas izlases U17 un U19. Uz Tartu Latvijas U13 izlases sastāvā dosies Regnārs Bajārs (Baloži), Artūrs Bratčikovs (Valmiera), Madara Gaure (Rīga), Madara Mackēviča (Sigulda).

U15 jauniešu izlasi turpina vadīt Rīgas treneris Pauls Gureckis. Izlasē ir iekļauti rīdzīnieki Toms Sala un Elza Zitāte, kā arī valmierieši Rolands Bratčikovs un Nikola Muķiele.

U17 jauniešu izlasi atkal vada Siguldas treneris Ainārs Gureckis, kurš iepriekš ir trenējis arī U15, U19 un pieaugušo izlases. U17 izlasē braucienam uz Tartu ir iekļauti Arīna Babre (Valmiera), Pauls Eliass Rozenvalds (Jelgava), kā arī siguldieši Anna Kupča, Annija Rulle-Titava, Alens Zandovskis un Dāvis Strazdiņš.

Sākotnēji Tartu notiks individuālās sacensības, kad savā starpā tiksies divi labākie zēnu un meiteņu vienspēļu spēlētāji, kā arī labākie pāri vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Katrā vecuma grupā bija iespēja pieteikt vēl vienu papildus jaukto dubultspēļu pāri. Tādējādi katrā vecuma grupā būs 8 individuālās spēlēs.

Dienas beigās būs divas komandu spēles. Vienā tiks apvienotas U13 un U15 komandas, otrā U17 un U19 komandas. 

 

Informācija no

http://www.badminton.lv/aktualitates_a.php?lang=lv&id=215&k=1231&limit=0

20200301 125034 Medium .sized