VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras BSS badmintonisti - Latvijas čempioni

26. un 27.septembrī Talsos notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U11-17 vecuma grupās. Kopā 141 spēlētājs no Liepājas, Alsungas, Talsiem, Jelgavas, Ozolniekiem, Olaines, Mārupes, Baložiem, Sērenes, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valmieras, Valkas un Rīgas sacentās par čempiona tituliem četrās vecuma grupās: U17 (2004.gads un jaunāki),  U15 (2006.gads), U13 (2008.gads), U11 (2010.gads).

Čempioni tika noskaidroti visās piecās badmintona olimpiskajās disciplīnās: zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, jauktajās dubultspēlēs.

Valmieriešiem labākie rezultāti sasniegti U13 un U17 vecuma grupās. Artūrs Bratčikovs  U13 grupā vienspēlēs izcīnīja 2. vietu, jauktajās dubultspēlēs pārī ar siguldieti Aneti Priednieci arī ieguva sudraba medaļas, bet pārī ar valmierieti Kristeru Zviedri palika nepārspēti zēnu dubultspēlēs.

Arīna Babre U17 grupā meiteņu vienspēlēs izcīnīja sudraba medaļu, bet tika arī pie divām zelta medaļām. Par valsts čempioni Arīna kļuva meiteņu dubultspēlēs pārī ar Annu Kupču no Siguldas un jauktajā dubultspēlē ar siguldieti Dāvi Strazdiņu.

Valmieras Bērnu sporta skolu pārstāvēja 17 badmintonisti – Arīna Babre, Rolands Bratčikovs, Artūrs Bratčikovs, Rihards Žugs, Marks Cinis, Kristers Zviedris, Marks Kuriļins, Oskars Einbergs, Dāvids Buklagins, Dārta Alise Demitere, Karolīna Sprice, Vilhelms Zunda, Rainers Zviedris, Jānis Kaspars Plūme, Linda Romanovska, Rūta Jansone un Aksels Ceriņš.

 

Informāciju sagatavoja:

Valmieras BSS badmintona nodaļas treneris

Andis Bērziņš

tempImage3go1Nv.sized tempImagePpkCt7.sized