VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras Sporta skolas badmintonisti cīnās par Latvijas čempiona tituliem

tempImagejSVNgb.sized25. un 26.septembrī Valmierā notika Latvijas čempionāts badmintonā U13, U17, U21 vecuma grupās, kopā noskaidrojot 24 Latvijas čempionus zēnu un meiteņu vienspēlēs, zēnu un meiteņu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs.

Šogad pirmo reizi notika Latvijas čempionāts U21 vecuma grupā, šādi kompensējot par 2020.gadā nenotikušo Latvijas čempionātu U19 vecuma grupā. Valmieras Sporta skolas audzēknis Gustavs Ankravs kopā ar siguldieti Artu Priednieci, izcīnīja otro vietu, finālā piekāpjoties rīdziniekiem - Oskaram Saulītim/Eiprilai Briedei. Arī Dana Bortkēviča kopā ar liepājnieci Evelīnu Smirnovu izcīnīja sudraba medaļas.
U17 grupā stiprāko trijniekā iekļuva Rolands Bratčikovs, kurš izcīnīja zeltu zēnu dubultspēlē  kopā ar Edžus Meirānu no Rīgas. Arīnai Babrei zelts meiteņu dubultspēlē, pārī ar siguldieti Annu Kupču, un sudrabs meiteņu vienspēlē U17 grupā.

Apsveicam skolas audzēkņus ar sasniegumiem!

U21 XD - Gustavs Ankravs/Arta Priedniece(Sigulda) 2.vieta
U21 GD - Dana Bortkēviča/Evelīna Smirnova (Liepāja) 2.vieta
U17 BD - Rolands Bratčikovs/Edžus Meirāns(Rīga) 1.vieta
U17 GD - Arīna Babre/Anna Kupča(Sigulda) 1.vieta
U17 GS - Arīna Babre 2.vieta

Latvijas čempionātā piedalījās spēlētāji no Liepājas, Ventspils, Talsiem, Jelgavas, Ķekavas, Salaspils, Siguldas, Cēsīm, Valkas, Valmieras un Rīgas.