VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Evija Brokāne atzīta par LJBL 2018./2019. gada sezonas treneri

47999935732 05a182b085 zLatvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) delegācija otrdien, 4.jūnijā devās tradicionālajā vizītē uz Saeimu, kur Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece sveica sezonas labākos spēlētājus, trenerus un tiesnešus, kā arī tos jaunos basketbolistus, kuri treniņus un spēles pratuši savienot ar labām sekmēm mācībās.

Katru gadu Latvijas Basketbola līga izvēlas piecus Latvijas Jaunanes basketbola līgas meiteņu un zēnu basketbola trenerus, kuri sasnieguši augstus rezultātus un ieguldījuši darbu jauno basketbolisti izaugsmē. Par vienu no LJBL 2018./2019. gada sezonas treneri atzīta arī Valmieras Bērnu sporta skolas meiteņu basketbola trenere  Evija Brokāne.

Kopā ar Eviju par  LJBL 2018./2019. gada sezonas treneriem atzīti arī Arkādijs Bajārs (Talsu Sporta skola), Ainārs Čukste (BJBS Rīga/ Rīdzene), Raimonds Feldmanis (VEF Skola), Egita Lāce (Liepājas Sporta spēļu skola), Ingūna Markūne (Rīgas 3. BJSS), Ilgonis Pīlāgs (BS “Rīga”), Matīss Vārna (Mārupes SC), Mudīte Zandere (BK “Kolibri”) un Oskars Zurkovs (“Rīga/DSN”).

Vizītē Saeimā tika sveikti arī LJBL sezonas tiesneši un atzinības rakstus par prasmi savienot basketbola treniņus un spēles ar labām sekmēm mācībās (liecībā neviena atzīme nav zemāka par 7) nopelnījušie LJBL dalībnieki. 

Sveicam Valmieras BSS treneri Eviju Brokāni ar ieguldītā darba apbalvojumu!

 

Informācija no LBS:

(https://basket.lv/ljbl/ljbl-27-sezonas-izcilniekus-sveic-saeima)

Foto un informācija no: http://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/28024-inara-murniece-jaunajiem-basketbolistiem-vel-saglabat-degsmi-un-cinassparu

Foto autors: Ieva Ābele, Saeima