VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Paldies mūsu ilggadējam basketbola trenerim Ojāram Melderim!

120949444 3308902949206980 299653731705406031 o

Trešdien, 7.oktobrī pirmo sezonas mājas spēli Vidzemes Olimpiskajā centrā aizvadīja basketbola kluba "Valmiera Glass/Vidzemes Augstkola" augstākās līgas komanda. Spēlē īpašu sveicienu no Valmieras Bērnu sporta skolas, Valmieras pilsētas pašvaldības, Latvijas Basketbola savienības un basketbola kluba pārstāvjiem saņēma ilggadējais basketbola treneris Ojārs Melderis.

Kā basketbola treneris Ojārs Melderis Valmieras Bērnu sporta skolā strādājis jau kopš 1994.gada (pirms tam Rūjienā), taču ar šī gada septembri vairākkārtējais jaunatnes līgas godalgoto vietu ieguvējs un izlašu sportistu treneris ir noslēdzis savas trenera gaitas. Savas profesionālās darbības laikā strādājis dažādos sporta klubos, izaudzinājis vairākus Latvijas izlašu dalībniekus, augstas klases sportistus, arī veidojis basketbola vēsturi Valmierā, Vidzemē un Latvijā.

Pateicamies mūsu trenerim par lielo ieguldījumu mūsu jaunatnē, par sasniegtajiem panākumiem un sadarbību! Vēlam arī turpmākus panākumus menedžera amatā "Valmiera Glass/Vidzemes Augstkola" basketbola klubā!

 

Foto: Jānis Lārmanis