VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras SS treneris un sportisti piedalās Erasmus+ projekta "Training to Win" aktivitātēs Portugālē

Portugale LSIIDP 2Valmieras Sporta skolas BMX treneris Olafs Lakučs kopā ar audzēkņiem Mārtiņu Emīlu Treimani un Dāvi Jāni Elbretu Erasmus+ Sporta projekta "Training to Win" ietvaros septembra sākumā piedalījās projekta aktivitātēs Portugālē - straptautiskā BMX treneru seminārā un sportistu Baterijas testā.
 
Par projekta aktivitātēm Portugālē lasi: https://www.sportaskolas.lv/.../361-bmx-international...
Visu par projektu "Training to Win" uzzini LSIIDP mājaslapā: https://www.sportaskolas.lv/.../273-bmx-training-to-win-2
 
Foto: LSIIDP

Treimanis izcīna 8.vietu Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā sestajā posmā

240486387 238027098330510 3209805613653434954 n4. un 5.septembrī Portugālē norisinājās Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā 5. un 6.posms.Uz Portugāli devās arī Valmieras Sporta skolas un BMX klubs "Tālava" sportisti Emīls Mārtiņš Treimanis un Dāvis Jānis Elbrets.
 
Svētdienas sacensībās valmierietis Emīls Mārtiņš Treimanis junioru grupā izcīnīja vietu finālsacensībās un tās noslēdza astotajā vietā!
 
"Lai gan pirmais brauciens nebija tik veiksmīgs, tomēr jau cīnoties ceturdaļfinālā Mārtiņš finišu sasniedza kā otrais, bet pusfināla braucienā pārliecinoši finišēja pirmais. Sestdien piektā posma sacensībās, Treimanis noslēdza 15.vietā, finišējot kā astotais pusfinālā. Kluba biedrs Dāvis Jānis Elbrets B15/16 grupas konkurencē piektā posma sacensības noslēdz 21.vietā, bet jau svētdien Valmieras BSS un BMX kluba "Tālava" sportists izcīnīja 15.vietu noslēdzot sacensības pusfinālā." / BMX klubs "Tālava" /
 
Apsveicam ar panākumiem!

Seši BMX kluba “Tālava” sportisti Itālijā uzsāks UEC Eiropas kausa sezonu

Tālava kopijaJau 18.aprīlī Itālijas pilsētā Padovā norisinājās UCI C1 kategorijas BMX sacensības "International Race Padova". Tālavieši nodemonstrēja stabilu sniegumu apliecinādami, ka ir gatavi aktīvai bmx sezonai. Junioru dāmu konkurencē augsto pirmo vietu izcīnīja Olafa Lakuča audzēkne  Līva Lizete Glāzere (Tālava/VBSS/Thrill Factory), tikmēr Elites vīru konkurencē Mikus Dāvis Strazdiņš (Tālava/VBSS/AKSSC/Thrill Factory) tika līdz pusfinālam, sacensības noslēdzot 12. vietā, Edvards Glāzers (Tālava/VBSS/AKSSC/Thrill Factory)  ieņēma 18. vietu. Labu sniegumu junioru vīru grupā noslēdzot labāko astotnieku un nopelnot pirmos 7 UCI pasaules ranga punktu demonstrēja Mārtiņš Emīls Treimanis, tikmēr viņa kluba biedrs Kārlis Pedraudzis sacensības noslēdz 13.vietā. B15/16 konkurencē Dāvim Jānim Elbretam tikai mazliet pietrūka veiksmes, lai tiktu uz pjedestāļa, viņam 4.vieta šajās sacensībās.

Šajā nedēļas nogalē Itālijas pilsētā Veronā norisināsies pirmie divi 2021. gada UEC Eiropas BMX kausa sacensību sezonas posmi. Starp vairāk kā 640 dažāda vecuma grupu dalībniekiem Veronā startēs arī 17 Latvijas sportisti, to vidū seši Olafa Lakuča audzēkņi no BMX sporta kluba "Tālava” - Mikus Strazdiņš, Edvards Glāzers, Mārtiņš Emīls Treimanis, Kārlis Pedraudzis, Dāvis Jānis Elbrets un  Līva Glāzere. Šobrīd komanda Veronas trasē aizvada mērķtiecīgus plānveida treniņus labāku sporta rezultātu sasniegšanai.

Jau pēc nedēļas tepat Itālijas pilsētā Veronā tiks aizvadīti UCI Pasaules kausa BMX superkrosa pirmie posmi. Visas šīs sacensības ir un būs ļoti nozīmīgas cīņā par iespēju kvalificēties Tokijas olimpiskajām spēlēm.

Novēlam mūsu sportistiem un viņu trenerim Olafam Lakučam veiksmi un izdošanos! Sportistiem stāvot pie starta barjeras startējiet visaugstākajā līmenī un realizējiet savu maksimumu. Mēs atbalstīsim mūsu sportistus ar labām domām un turēsim īkšķus par Latviju!!

Sestdien un svētdien sacensības sāksies pulksten 10:10 pēc Latvijas laika, kad trasē dosies jaunāko grupu un krūzeru kategoriju braucēji. Tikmēr jaunieši, juniori un elites braucēji savas sacensības sāks ap pulksten 16:15 pēc Latvijas laika.

Sacensību video tiešraide pieejama Eiropas Riteņbraukšanas savienības (UEC) oficiālajā mājaslapā uec.ch. Rezultātiem tiešsaistē iespējams būs sekot Facebook lapā “JS Timing”.

  Informāciju sagatavoja
“Tālava/VBSS” pārstāve
Alise Šoka
BMX Tālava
facebook.com

Eiropas kausa sezonas sākumu būtiski ietekmē laikapstākļi

181334332 284229753040083 7110200085149017266 nNedēļas nogalē vairāki Valmieras BSS un AKSSC sportisti uzsāka 
UEC - Union Européenne de Cyclisme
 Eiropas kausa sezonu.
Diemžēl, abās sacensību dienās, 1. un 2.maijā, laikapstākļi Itālijā neļāva noslēgt sacensības un tās tika apturētas junioru un elites grupu braucienu laikā.
1.posma sacensības noslēdza jaunatnes grupas, kur Valmieras BSS un BMX kluba "Tālava" sportists Dāvis Jānis Elbrets B15/16 grupas finālā izcīnīja 6.vietu. Pēcpusdienā notiekošajās elites un junioru grupu sacensībās spēcīgu lietavu dēļ sacensības tika apturētas pēc vīriešu sešpadsmitdaļfināla braucieniem. 
Līdzīgs scenārijs veidojās arī otrā posma sacensību dienā, kur tās tika apturētas pirms junioru grupu pusfināliem, līdz ar to abās sacensību dienās vietu sadalījums elites un junioru grupās tika noteikts pēc pēdējo braucienu rezultātiem.
 
Mūsu sportistus sniegums Eiropas kausa 1. un 2.posmā:

1.maijs

Verona, Itālija

UEC Eiropas kausa

1.posms

Dāvis Jānis Elbrets – 6.v. B15/16

Līva Lizete Glāzere – 7.v. WJ

Vineta Pētersone – 23.v. WE

Edvards Emīls Liberts – 28.v. MJ

Mārtiņš Emīls Treimanis – 32.v. MJ

Kārlis Pedraudzis – 39.v. MJ

Helvijs Babris – 18.v. ME

Kristens Krīgers – 49.v. ME

Edvards Glāzers – 53.v. ME

Mikus Dāvids Strazdiņš – 60.v. ME

2.maijs

Verona, Itālija

UEC Eiropas kausa

2.posms

Līva Lizete Glāzere – 7.v. WJ

Vineta Pētersone – 16.v. WE

Emīls Mārtiņš Treimanis – 31.v. MJ

Kārlis Pedraudzis – 40.v. MJ

Edvards Emīls Liberts – 52.v. MJ

Kristens Krīgers – 28.v. ME

Mikus Dāvids Strazdiņš – 29.v. ME

Edvards Glāzers – 57.v. ME

Helvijs Babris – 65.v. ME

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: UEC, Dario Belingheri - Michele Mondini | bettiniphoto.net

Valmieriešiem panākumi starptautiskajās sacensībās “King of Tallinn”

Aizvadītajā nedēļas nogalē BMX kluba “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” un BMX kluba “Tālava” sportisti, Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi, startēja starptautiskajās sacensībās “King of Tallinn”.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva vairāki valmierieši – EM grupā zelta medaļu izcīnīja Edvards Glāzers (Tālava/VBSS/AKSSC), B15-16 grupā uzvara Dāvim Jānim Elbteram (Tālava/VBSS), B9-10 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Patriks Krauklis (MŠA/VBSS-Valmieras puikas), bet Adelīna Kārkliņa (MŠA/VBSS-Valmieras puikas) bija ātrākā G11-12 meiteņu ieskaitē. Arī sudraba medaļa G11-12 meiteņu ieskaitē mūsu sportistei Madarai Katei Treimanei (Tālava/VBSS).

B11-12 puišu konkurencē 2.vietu izcīnīja Valmieras puiku pārstāvis Ričards Paeglis Vilsons (MŠA/VBSS-Valmieras puikas), vēl viena sudraba medaļa Ričardam Ābolam (B15-16 grupā) (MŠA/VBSS-Valmieras puikas), bet B13-14 grupā 3.vietā ierindojās Dāvis Kristers Dambītis (MŠA/VBSS-Valmieras puikas) un B15-16 (EM) Emīls Mārtiņš Treimanis (Tālava/VBSS).

Kā vēsta “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” pārstāvji: "Sacensības Tallinā  sportistiem bija kā viens no sagatavošanās posmiem gaidāmajam Latvijas čempionātam, kas 15. augustā notiks Ventspilī. Līdz tam vēl tiks aizvadīts SMScredit.lv BMX čempionāta posms 25. jūlijā Vecpiebalgā, bet 1. augustā Latvijas spēcīgākie sportisti tiksies Jelgavā. SMScredit.lv BMX čempionāts tiks atsākts 29. augustā ar posmu Smiltenē, bet 19. septembrī Latvijas labākie sportisti atgriezīsies Valmieras Māra Štromberga BMX trasē, lai aizvadītu nacionālās sezonas noslēdzošās sacensības. Plānots, ka septembrī tiks atsākta arī starptautiskā sezona ar Eiropas kausa izcīņas posmiem Itālijā un Francijā, bet Eiropas čempionāts nozīmēts no 2. līdz 4. oktobrim Beļģijā."

Informāciju apkopoja:

Valmieras Bērnu sporta skolas administrācija, 

informācija un foto no "MŠA/VBSS-Valmieras puikas” un

 https://www.bmx.pani.ee/summer_final_protocol.php?id=323