BMX “TĀLAVA/VBSS” SPORTISTI LABĀKO PULKĀ MĀRUPĒ

BMX “TĀLAVA/VBSS” SPORTISTI LABĀKO PULKĀ MĀRUPĒ

Nedēļas nogalē mājīgajā Mārupes trasē norisinājās “SMScredit.lv BMX čempionāta  2. posma sacensības. Kopumā posmā startēja 330 dalībnieki, kas ir jauns sacensību dalībnieku rekords. Dalībnieku vidū bija ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un Krievijas sportisti. Viņu vidū startēja arī 37 “Tālava/ VBSS” sportisti. Spraigas cīņas Mārupes posmā notika visās vecuma un meistarības grupās, un 17 BMX kluba “Tālava/VBSS” braucēji kvalificējās finālam.

Šīs sezonas debitantei Annai Pedraudzei G7 grupā 3.vieta. Meitenēm G8–10 grupā divas vietas uz goda pjedestāla aizņēma BMX kluba “Tālava/ VBSS” sportistes – Adelīna Kārkliņa (1.vieta) un Madara Kate Treimane (2.vieta), bet G11-13 grupā pārliecinošu uzvaru svinēja Līva Lizete Glāzere. Elites un junioru meiteņu grupā uzvarēja “Tālava/ VBSS” kluba sportiste, trenere Sandra Aleksejeva.

Trenera Olafa Lakuča audzēknis Edvards Glāzers B15/16 jauniešu grupā nepārspēts, gūstot uzvaru, palika visos dienas braucienos. B13 konkurencē trīs “Tālava/ VBSS” kluba sportisti lielajā finālā – Emīls Mārtiņš Treimanis (2.vieta), Kārlis Pedraudzis (4.vieta) un Markuss Tīronis (7.vieta). Spraigs, azartisks fināls B12 grupā – Rojs Daniels Lazars (2.vieta), Gustavs Kārlis Jurevičs (3.vieta) un Mārcis Olafs Alksnis (8.vieta). B11 grupā ceturto vietu ieguva “Tālava/ VBSS” pārstāvis Ralfs Frīdvalds. Viskuplāk pārstāvētas, bija B7 un B9 grupas, kurās katrā startēja 36 jaunie braucēji, kur 5.vietā Adrians Asaris(B9), bet 8.vietā Armands Gulbis(B7). Krūzeru klasē spraigajā konkurencē uzvaru lielajā finālā izcīnīt izdevās valmierietim Imantam Sokolovam (CR17-29), bet Kristapam Bžežinskim 7.vieta. Šoreiz, vēl nedaudz līdz finālam pietrūka paliekot 9.vietā Tomam Višņevskim (B6), Artūram Robertam Krūmiņam (B9) un Bruno Būmanim (B13).

Svētdien visas dienas garumā pozitīvā un spraigā gaisotnē, ar lieliskiem laika apstākļiem tika aizvadītas Mārupes kausa izcīņas sacensības. Tālavieši Madara Kate Treimane kā kantētāja un Jānis Treimanis, turpat trasē godam piedalījās blakusvāģu sacensībās, finišējot kā otrie. Izcīnot 2.vietu, pie Mārupes kausa tika arī Toms Steķis, kas startēja B9 grupā. Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Imants Sokolova (CR17-29), Ralfs Frīdvalds (B10) un Bruno Būmanim (B12). Pie Mārupes kausa čempionāta 4.vietas medaļām tika – Edvards Glāzers, kas startēja elites un junioru grupā, Gustavs Kārlis Jurevičs (B11) un Adelīna Kārkliņa. 5.vieta Līvai Lizetei Glāzerei startējot puišu B11 grupā. Kristapam Klāvam Elbretam (B5), un Kristapam Bžežinskim(CR13+) šoreiz sestā vieta, bet Mārcim Olafam Alksnim (B12), Artūram Robertam Krūmiņam (B8) un Tomam Višņevskim (B5) Mārupes kausa čempionāta 7.vietas medaļas.

“SMScredit.lv BMX čempionāta” trešais posms 27. maijā notiks Jelgavā, savukārt jau šonedēļ BMX Tālava/VBSS sportisti dosies uz Čehiju, kur 20.-21.maijā Prāgā notiks Eiropas BMX kausa izcīņas 5. un 6.posms.

Sestdienas BMX kluba “Tālava/VBSS” sportistu fināla braucienus var aplūkot: https://www.facebook.com/bmxtalava/