VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Gada labākais jaunais riteņbraucējs – Niks Rožukalns!

46520118 2412906978738885 7979632344967413760 oPiektdien, 23.novembrī, VEF Kultūras pilī Rīgā notika Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Čempionu vakars, kurā tika paziņoti 2018.gada Latvijas labākie riteņbraucēji un izcilnieki šosejas, MTB, BMX, treka un BMX frīstaila veidos. Kā gada labāko jauno riteņbraucēju pasākumā apbalvoja Valmieras Bērnu sporta skolas augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportistu Niku Rožukalnu.

Latvijas Riteņbraukšanas federācija Čempionu vakaru rīko jau sesto gadu, lai sezonas izskaņā atskatītos uz paveikto aizvadītajā sezonā, godinātu sezonas labākos sportistus un trenerus, komandas un atbalstītājus. Pasākuma laikā tiek apbalvoti sportisti nominācijās Latvijas gada labākais riteņbraucējs, uz kuru šajā gadā pretendēja septiņi sportisti, tostarp Valmieras Bērnu sporta skolas augstas klases sportistu  sagatavošanas centra audzēkne Vineta Pētersone. Gada labākais jaunais riteņbraucējs nominācijai pretendentos tika  iekļauti arī divi valmierieši - Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknis Edvards Glāzers un augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēknis Niks Rožukalns.

Latvijas gada labākā jaunā riteņbraucēja tituls tika piešķirts Nikam Rožukalnam. Kopā ar treneri Miku Puķīti sportists šosezon izcīnīja otro vietu pasaules čempionātā B16 grupā, triumfēja Eiropas kausa kopvērtējumā un ieņēma piekto vietu Eiropas čempionātā.

Tāpat Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Čempionu vakarā balvas par augstiem starptautiskā mēroga sasniegumiem saņēma Valmieras BSS un AKSSC audzēkne Vineta Pētersone un Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknis Edvards Glāzers. Izceļot trenera lomu sportistu panākumu gūšanā, balvu kā vienam no Latvijas labākajiem jaunatnes čempionu treneriem saņēma sporta skolas BMX nodaļas treneris Olafs Lakučs.

Apsveicam BMX nodaļas sportistus un trenerus ar panākumiem! Lai gūtie panākumi ir kā atspēriens jaunu virsotņu sasniegšanā!

 

Foto: Latvijas Riteņbraukšanas federācija

 


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com