Glāzers UEC Eiropas BMX kausa sezonu uzsāk ar pjedestālu

55833036 1777639309048316 3318855168174325760 oMarta izskaņā, 30. un 31.martā, Itālijas pilsētā Veronā norisinājās pirmie divi 2019.gada sezonas UEC Eiropas BMX kausa sacensību posmi. No Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņiem sacensības ar pjedestāla cienīgu sniegumu uzsāka Edvards Glāzers , kurš sacensību pirmajā dienā guva 3.vietu, bet otrajā sacensību dienā uz pjedestāla otrā pakāpiena kāpa valmierietis Patriks Krauklis.

UEC Eiropas BMX kausa sacensību pirmā posma finālos no valmieriešiem iekļuva trīs sportisti – Edvards Glāzers (Tālava VBSS/ Thrill Factory) , Vanesa Buldinska (Mītavas kumeļi” Jelgavas BJSS/ AKSSC) un Līva Lizete Glāzere (Tālava VBSS). Junioru puišu grupā 1.posma sacensību finālbraucienā Edvards Glāzers izcīnīja 3.vietu. Sieviešu elites grupā Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēkne Vanesa Buldinska ierindojās 7.vietā, bet G15/16 meiteņu grupā 8.vietā – Līva Lizete Glāzere.

Sacensību 2.posmā uz pjedestāla kāpa vēl viens Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknis Patriks Krauklis (MŠA – Valmieras puikas VBSS), kurš B9 grupā izcīnīja 2.vietu. Junioru grupā finālbraucienos iekļuva Edvards Glāzers, kuram šoreiz 6.vieta. B8 grupas finālā cīnījās arī Toms Višņevskis (Tālava/ VBSS)  – 7.vieta.