Valmieras BMX jaunā paaudze gūst pieredzi Spānijā

IMG 5584 Gatavojoties jaunajai BMX sezonai, Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi un “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” sportisti pēc aizvadītas divu nedēļu ilgas treniņnometmnes Spānijas pilsētā Alikantē, piedalījušies “Tangent Open” atklātajās sacensībās. Vislabākie rezultāti tika sasniegti 9-10 gadus veco puišu apvienotajā grupā, kurā otro vietu izcīnīja Patriks Krauklis, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Jānis Bindže.

Nedaudz līdz lielajam finālam pietrūka Markusam Krauklim un Ričardam Ābolam, kuri kopvērtējumā ierindojās 10.vietā attiecīgi B11-12 un B13-14 apvienotajās grupās. 11.pozīciju ieņēma Mārtiņš Dombrovskis (B11-12) un Rodrigo Ābols (B9-10), bet Dāvis Kristers Dambītis – 21.vietu (B13-14).

Treniņnometne Spānijā ir viens no sagatavošanās posmiem, lai šovasar sekmīgi startētu Eiropas BMX čempionātā, kas no 11. līdz 14. jūlijam notiks pašu mājās – Valmierā. Nedēļu pirms tam “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” uzņems arī Latvijas nacionālā čempionāta sacensības. Savukārt starts vietējai sezonai tiks dots 11. maijā, kad uz “SMSCredit.lv” BMX čempionāta pirmo posmu sportisti pulcēsies Jelgavā.

Informāciju sagatavoja:

“MŠA/VBSS-Valmieras puikas”