Valmieras “Grand Prix” kauss BMX

Sestdien, 4. augustā, notika Valmieras “Grand Prix” kauss. Valmieras “Grand Prix” sacensību nolikums paredzēja sacensību norisi vairākās apvienotajās vecuma grupās, tāpēc jo interesantāki un neprognozējamāki bija notikumi trasē.

Sekmīgākie starti izdevās B8-9 puišu konkurencē, kur līdz lielajam finālam uzreiz trīs sportisti – Jānis Bindže, Ričards Paeglis-Vilsons un astoņgadīgais Patriks Krauklis. Šoreiz līdz goda pjedestālam tika Krauklis, kurš finišēja otrais, kamēr Paeglis-Vilsons un Bindže ieņēma attiecīgi septīto un astoto vietu.

Savukārt svētdien, 5. augustā, sportisti krāja punktus divās ieskaitēs – individuālās cīņas notika par “Latvijas meistars” nosaukumu, kamēr komandu vērtējumā notika sacensība par “Valdeko” kausu. Uzvaras savās grupās guva Roberts Kaucis (B5), Patriks Krauklis (B8). Veiksmīgs starts izdevās arī Ričardam Ābolam, kurš izcīnīja augsto trešo vietu B12 ieskaitē, bet soli no godalgoto trijnieka šoreiz palika Mārtiņš Dombrovskis, kurš finišēja ceturtais.

Vēl līdz lielajam finālam tika Dāvis Kristers Dambītis, kurš B11 vecuma grupas puišu konkurencē sasniedza septīto vietu, bet Elza Kauce G8-9 meiteņu grupā sasniedza sesto vietu.