Valmieriešiem panākumi starptautiskajās sacensībās “King of Tallinn”

Aizvadītajā nedēļas nogalē BMX kluba “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” un BMX kluba “Tālava” sportisti, Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi, startēja starptautiskajās sacensībās “King of Tallinn”.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva vairāki valmierieši – EM grupā zelta medaļu izcīnīja Edvards Glāzers (Tālava/VBSS/AKSSC), B15-16 grupā uzvara Dāvim Jānim Elbteram (Tālava/VBSS), B9-10 vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Patriks Krauklis (MŠA/VBSS-Valmieras puikas), bet Adelīna Kārkliņa (MŠA/VBSS-Valmieras puikas) bija ātrākā G11-12 meiteņu ieskaitē. Arī sudraba medaļa G11-12 meiteņu ieskaitē mūsu sportistei Madarai Katei Treimanei (Tālava/VBSS).

B11-12 puišu konkurencē 2.vietu izcīnīja Valmieras puiku pārstāvis Ričards Paeglis Vilsons (MŠA/VBSS-Valmieras puikas), vēl viena sudraba medaļa Ričardam Ābolam (B15-16 grupā) (MŠA/VBSS-Valmieras puikas), bet B13-14 grupā 3.vietā ierindojās Dāvis Kristers Dambītis (MŠA/VBSS-Valmieras puikas) un B15-16 (EM) Emīls Mārtiņš Treimanis (Tālava/VBSS).

Kā vēsta “MŠA/VBSS-Valmieras puikas” pārstāvji: "Sacensības Tallinā  sportistiem bija kā viens no sagatavošanās posmiem gaidāmajam Latvijas čempionātam, kas 15. augustā notiks Ventspilī. Līdz tam vēl tiks aizvadīts SMScredit.lv BMX čempionāta posms 25. jūlijā Vecpiebalgā, bet 1. augustā Latvijas spēcīgākie sportisti tiksies Jelgavā. SMScredit.lv BMX čempionāts tiks atsākts 29. augustā ar posmu Smiltenē, bet 19. septembrī Latvijas labākie sportisti atgriezīsies Valmieras Māra Štromberga BMX trasē, lai aizvadītu nacionālās sezonas noslēdzošās sacensības. Plānots, ka septembrī tiks atsākta arī starptautiskā sezona ar Eiropas kausa izcīņas posmiem Itālijā un Francijā, bet Eiropas čempionāts nozīmēts no 2. līdz 4. oktobrim Beļģijā."