VĒRIENĪGAS BMX SACENSĪBAS VALMIERĀ

VĒRIENĪGAS BMX SACENSĪBAS VALMIERĀ

Šajā nedēļas nogalē 16. un 17.jūnijā  BMX kluba “Tālava” velotrasē, atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras norisināsies vērienīgas BMX sacensības, kurās piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti kā arī ārvalstu viesi. Sestdien, 16.jūnijā notiks SMScredtit.lv BMX čempionāta 4.posms, bet svētdien norisināsies Burtnieku novada kausa izcīņa BMX.

Sestdien, 16.jūnijā pl.13.00 “Avotos” tiks dots starts SMScredtit.lv BMX čempionāta 4.posmam, kur piedalīsies vadošie Latvijas BMX sportisti un ārvalstu viesi no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas. Vairāk kā 300 sportisti cīnīsies 20 vecuma grupās, Elites vīru grupai startējot no deviņus metrus augstās, Olimpiskajam standartam atbilstošās, starta estakādes.

Svētdien, 16.jūnijā, pl. 11.00 BMX velosportisti cīnīsies par Burtnieku novada kausu BMX. Arī šajās sacensībās piedalīsies spēcīgākie Latvijas sportisti un ārvalstu viesi, kopā pulcējot aptuveni 300 dalībniekus. Arī svētdien Elites vīru starti notiks no deviņus metrus augstās starta estakādes.

Sacensību sākums sestdien, 16.jūnijā – pl.13.00, bet svētdien, 17.jūnijā pl. 11.00. Sacensību programma pieejama www.bmxtalava.lv

Ieeja visos pasākumos bez maksas!

Informāciju sagatavoja: Kristaps Matisons