VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Pievienojies Valmieras florbolistu saimei!

Pievienojies FBK ValmieraJaunajai sezonai tuvojoties, Valmieras Bērnu sporta skola un “Florbola klubs Valmiera” uzņem jaunus dalībniekus dažādās vecumgrupās. Sazinieties ar savai vecumgrupai atbilstošo treneri un tiekamies laukumā!

- 2007.g. un vecāki, treneri: Aigars Belasovs, tel. 29334916, Jānis Jansons, tel.29962178

- 2008.g. - 2011.g., treneris: Ivars Laktiņš, tel.26321889

- 2012.g. un jaunāki, treneri:  Arvis Kārkliņš, 20229157, Jānis Jansons, tel.29962178

Valmiera var lepoties ar vienu no lielākajiem florbola klubiem, kas jaunatnes sistēmā pulcē vairāk kā 100 jaunos florbolistus. Bērni un jaunieši FBK “Valmiera” jaunatnes sistēmā, kas tiek veidota ciešā sadarbībā ar Valmieras Bērnu sporta skolu, trenējas dažādās vecumgrupās – treniņiem var pievienoties bērni no 5 gadu vecuma. Latvijas Bērnu un jauniešu florbola čempionātā Valmieras jauno florbolistu komandas startē astoņās vecumgrupās, U8 - U16. Komandās tiek laipni gaidītas arī meitenes!

Ikdienā jaunie florbolisti trenējas Vidzemes Olimpiskajā centrā. Kopīgi tiek aizvadīti ne vien treniņi, bet arī svētki. “FBK Valmiera” sistēmā bērni tiek izglītoti par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, saudzējot savu veselību. Tiek organizētas tikšanās ar uztura speciālistiem, sniegtas fizioterapeitu konsultācijas un rīkotas nometnes.

Izmēģini, vai florbols ir tavs sporta veids, atvērtajā treniņā bez maksas!

Atvērtais treniņš (bērniem un jauniešiem, kuri netrenējas florbolā): svētdien, 9.augustā plkst.11:00, Vidzemes Olimpiskajā centrā, bērniem un jauniešiem 5-16 gadu vecumā.

Info: +371 20229157 (Arvis)

 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska

+371 28247515

Florbols: jaunie valmierieši no Somijas pārbrauc ar sudraba medaļām

U12 valmieriesiNo 4.- 6. janvārim Helsinkos notika lielākais  bērnu florbola turnīrs Somijā un tajā piedalījās arī Valmieras Bērnu sporta skolas un FBK „Valmiera” U-10 un U-12 komandas. No turnīra valmierieši pārveduši vērtīgu pieredzi, pozitīvas emocijas un sudraba medaļas.

U-10 grupas spēlētāji cīnījās godam, tiekot pie vienas uzvaras, vienas neizšķirtas spēles un četrām turpmākajai sezonai pamācošām cīņām, paliekot 14.vietā 16 komandu konkurencē.

U-12 grupas jauniešiem turnīrā veicās labāk, kaut gan tas tika uzsākts ar zaudējumu pret „O2-Jyväskylä” komandu. Nākamajā dienā valmierieši uzņēma lielisku spēļu ritmu, tiekot pie divām pārliecinošām uzvarām, kas ļāva komandai ierindoties 2.vietā grupā un cīnīties labāko četriniekā.

Pusfināla spēlē Valmieras U-12 komanda uzvarēja „Vihdin Salisudet/VSS” ar rezultātu 3:1 un iekļuva finālā, kur mērojās spēkiem ar „O2-Jyväskylä”. Fināla spēli valmierieši iesāka ar ātri ielaistiem 2 vārtiem (0:2), taču puiši saņēmās un spēles gaitā guva 5 bezatbildes vārtus. Lai gan rezultāts uz tablo vēstīja 5:2, somu komanda ātri vien atguvās. Spēles noslēgumā pie rezultāta 5:5 tiesneši piešķīra soda metienu somiem, ko viņi arī realizēja, bet valmieriešiem līdz spēles beigām vairs neizdevās pārspēt pretinieku vārtu sargu.

Lai gan finālspēlē piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 5:6, valmierieši turnīru aizvadījuši ar ļoti labu sniegumu, parādot sevi no labākās puses un pārvedot SUDRABA MEDAĻAS U-12 grupā!

Apsveicam jaunos florbolistus un treneri Ivaru Laktiņu ar vērtīgu pieredzes guvumu tupmākajās sporta gaitās!

 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska

 

U16 florbola komanda sāka sezonu

25.septembrī Valmieras Bērnu sporta skolas U16 komanda sāka sezonu jauniešu U16.grupas 2.divizijā. Pirmajā spēle ar 5:4 pieveica Valkas novada BJSS komandu.

flo