VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Sporta psiholoģijas lekcija Florbola nodaļas vecākiem

Florbols

Florbols: jaunie valmierieši no Somijas pārbrauc ar sudraba medaļām

U12 valmieriesiNo 4.- 6. janvārim Helsinkos notika lielākais  bērnu florbola turnīrs Somijā un tajā piedalījās arī Valmieras Bērnu sporta skolas un FBK „Valmiera” U-10 un U-12 komandas. No turnīra valmierieši pārveduši vērtīgu pieredzi, pozitīvas emocijas un sudraba medaļas.

U-10 grupas spēlētāji cīnījās godam, tiekot pie vienas uzvaras, vienas neizšķirtas spēles un četrām turpmākajai sezonai pamācošām cīņām, paliekot 14.vietā 16 komandu konkurencē.

U-12 grupas jauniešiem turnīrā veicās labāk, kaut gan tas tika uzsākts ar zaudējumu pret „O2-Jyväskylä” komandu. Nākamajā dienā valmierieši uzņēma lielisku spēļu ritmu, tiekot pie divām pārliecinošām uzvarām, kas ļāva komandai ierindoties 2.vietā grupā un cīnīties labāko četriniekā.

Pusfināla spēlē Valmieras U-12 komanda uzvarēja „Vihdin Salisudet/VSS” ar rezultātu 3:1 un iekļuva finālā, kur mērojās spēkiem ar „O2-Jyväskylä”. Fināla spēli valmierieši iesāka ar ātri ielaistiem 2 vārtiem (0:2), taču puiši saņēmās un spēles gaitā guva 5 bezatbildes vārtus. Lai gan rezultāts uz tablo vēstīja 5:2, somu komanda ātri vien atguvās. Spēles noslēgumā pie rezultāta 5:5 tiesneši piešķīra soda metienu somiem, ko viņi arī realizēja, bet valmieriešiem līdz spēles beigām vairs neizdevās pārspēt pretinieku vārtu sargu.

Lai gan finālspēlē piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 5:6, valmierieši turnīru aizvadījuši ar ļoti labu sniegumu, parādot sevi no labākās puses un pārvedot SUDRABA MEDAĻAS U-12 grupā!

Apsveicam jaunos florbolistus un treneri Ivaru Laktiņu ar vērtīgu pieredzes guvumu tupmākajās sporta gaitās!

 

Informāciju sagatavoja:

Lelde Bukovska

 

Florbola nodaļas vecāku sanāksme

2018.gada 17.septembrī plkst. 18.30 Valmieras 5. vidusskolas aktu zālē notiks Valmieras Bērnu sporta skolas Florbola nodaļas vecāku sanāksme.

Darba kārtība:

  • Valmieras Bērnu sporta skolas prezentācija
  • Vidzemes Olimpiskā centra Sporta veselības centra projekta prezentācija
  • Florbola nodaļas mācību treniņu grupu treneru informācija vecākiem
  • Citi jautājumi

flo

U16 florbola komanda sāka sezonu

25.septembrī Valmieras Bērnu sporta skolas U16 komanda sāka sezonu jauniešu U16.grupas 2.divizijā. Pirmajā spēle ar 5:4 pieveica Valkas novada BJSS komandu.

flo