VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras jaunie futbolisti darbojas LFF Talantu akadēmijas speciālistu vadībā

Atsākot darbību pēc pandēmijas un turpinot sadarbību Eiropas Savienības projekta “ReACT” ietvaros 29.jūnijā Baltijas Futbola skola un Latvijas Futbola federācijas (LFF) treneru izglītības nodaļa organizēja treneru izglītības semināru Valmierā. Valmieras Bērnu sporta skolas/FC Valmiera jaunajiem futbolistiem tika dota iespēja piedalīties semināra praktiskajā daļā un darboties LFF talantu akadēmijas profesionāļu vadībā.

Seminārā kopā ar Vidzemes un citu Latvijas reģionu klubu treneriem tika apskatītas dažādas tēmas lektoru vadībā:

1) Mareks Nāriss (Marek Naaris) – “Igaunijas kluba "FC Elva” kluba darbības organizācija un esošo resursu kvalitatīva izmantošana maksimālās darbības efektivitātes sasniegšanai".

2) Stefans Rističs (Stefan Ristič) - "Futbolistu sagatavošana “grassroots” līmeņa klubā. Īpatnības un darba specifika".

3) Deivs Džonsons (Dave Johnson) - "Futbolistu individuālās kvalitātes un atlases kritēriji Premjerlīgas akadēmijās".

Pēc semināra notika arī praktiskā nodarbība/meistarklase LFF Talantu akadēmijas vecākā trenera Aleksandra Jeļisejeva un izglītības nodaļas speciālista Edgara Kļenauska vadībā, kurā piedalījās 2007.-2009.gadā dzimušie Valmieras Bērnu sporta skolas/FC Valmiera jaunie futbolisti pilnveidojot individuālās darbības ar bumbu – bumbas vadība, māņkustības, finti.

Treneriem tika dota iespēja gūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par prasībām pret futbolistiem, kuras izvirza LFF talantu akadēmija, bet mūsu jauniešiem iespēja parādīt savas prasmes federācijas pārstāvjiem, lai tuvākā vai tālākā nākotnē mērķtiecīgi virzītos uz reģionālo vai Latvijas jauniešu izlasēm. Meistarklasē LFF treneriem asistēja arī Valmieras Bērnu sporta skolas treneri Andis Ādamsons un Māris Antons.

Foto: Jānis Līgats


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com