VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Starp Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta labākajiem 2021.gada spēlētājiem arī Valmieras SS un Valmiera FC audzēkņi

WhatsApp Image 2021 09 20 at 18 24 46 2 Latvijas Futbola federācija noteikusi 2021. gada sezonas labākos "Evelatus" Latvijas Jaunatnes čempionāta futbolistus visās vecuma un spēku samēra grupās. Labāko spēlētāju sarakstā arī četri Valmieras Sporta skolas un Valmiera FC sportisti:

U-18 (2003/2004) MEISTARĪBAS AUSTRUMU GRUPĀ:

Valmiera FC/BSS uzbrucējs Rūdolfs Muižnieks (treneris Gatis Ērglis)

U-16 (2005) MEISTARĪBAS GRUPĀ:

Valmiera FC/BSS vārtsargs Roberts Apsītis (treneris Normunds Zvejnieks)

Valmiera FC/BSS spēlētājs Ņikita Cepeļevs (treneris Normunds Zvejnieks)

U-14 (2007) MEISTARĪBAS B GRUPĀ:

Valmiera FC/BSS aizsargs Rodžers Krasts (treneris Māris Antons)

Apsveicam un lepojamies!

Vairāk informācijas: https://lff.lv/zinas/13751/jaunatnes-cempionata-labakie-2021-gada-speletaji/

Foto: Rodžers Krasts 2021.gada Reģionālo izlašu turnīrā, spēlējot Vidzemes komandas sastāvā

Foto no Latvijas Futbola federācijas

U13 Vidzemes reģionālo izlasi pārstāv arī Valmieras Sporta skolas audzēkņi

51520870211 0b68906727 h24.-25.septembrī Staicelē norisinājās Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmijas otrais reģionālo izlašu turnīrs. Šoreiz turnīrā tikās U13 vecuma grupas izlases.

Vidzemes izlases sastāvā tika iekļauti Valmieras Sporta skolas un Vidzemes FC trenera Anda Ādamsona audzēkņi Patriks Viktors Bērziņš, Markuss Eduards Blaubergs un Ritvars Sniķers.

Vidzemes komanda turnīra trīs spēlēs izspēlēja neizšķirtu (pret Kurzemes, Rīgas un Zemgales komandām), bet piekāpās Latgalei ar 0-1, turnīrā iegūstot 4.vietu.

Vairāk informācijas par U13 reģionālo izlašu turnīru lasi LFF mājaslapā: https://lff.lv/zinas/13543/u-13-regionalo-izlasu-turnira-uzvar-kurzeme/

Apsveicam ar panākumiem!

Foto no Latvijas Futbola federācijas mājaslapas.


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Pievienojies Valmieras Sporta skolas Futbola nodaļai!

Valmiera FC sadarbībā ar Valmieras Sporta skolu turpina uzņemšanu, aicinot zēnus un meitenes uz futbola nodarbībām jau no 4 gadu vecuma.
 
Pieteikties nodarbībām iespējams zvanot uz tālruņiem: 22420300 (vecākais treneris Andis Ādamsons) un 20001196 (Valmiera FC sporta direktors Vladislavs Pavļučenko).
 
Pirmie trīs treniņi ir bezmaksas iepazīšanās treniņi, kuru laikā bērni un viņu vecāki var iepazīties ar vidi, prasībām un pieņemt lēmumu par pievienošanos futbolam.
Pievienojies Valmieras lielajai futbola ģimenei un dodies pretī saviem sapņiem!
 
 

Valmieras futbolisti piedalās LFF Futbola akadēmijas reģionālo izlašu turnīrā

WhatsApp Image 2021 09 20 at 18.24.4417.-18.septembrī Staicelē notika Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmijas šīs sezonas pirmais reģionālo izlašu turnīrs U14 vecuma grupas jaunajiem futbolistiem.
Reģionālo izlašu turnīrā piedalījās piecas komandas, kur Vidzemes komandas sastāvā spēlēja Valmieras SS/Valmiera FC audzēkņi Marks Everts Tumens, Rodžers Krasts un Ralfs Šakalis (audzēkņu treneris - Māris Antons).
Vidzemes komanda turnīrā izcīnīja 3.vietu un simboliskajā izlasē LFF treneri iekļāva arī Valmieras Sporta skolas audzēkni Rodžeru Krastu.
Apsveicam!
 
Foto no Latvijas Futbola federācijas mājaslapas, Futbols

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Valmieras jaunie futbolisti darbojas LFF Talantu akadēmijas speciālistu vadībā

Atsākot darbību pēc pandēmijas un turpinot sadarbību Eiropas Savienības projekta “ReACT” ietvaros 29.jūnijā Baltijas Futbola skola un Latvijas Futbola federācijas (LFF) treneru izglītības nodaļa organizēja treneru izglītības semināru Valmierā. Valmieras Bērnu sporta skolas/FC Valmiera jaunajiem futbolistiem tika dota iespēja piedalīties semināra praktiskajā daļā un darboties LFF talantu akadēmijas profesionāļu vadībā.

Seminārā kopā ar Vidzemes un citu Latvijas reģionu klubu treneriem tika apskatītas dažādas tēmas lektoru vadībā:

1) Mareks Nāriss (Marek Naaris) – “Igaunijas kluba "FC Elva” kluba darbības organizācija un esošo resursu kvalitatīva izmantošana maksimālās darbības efektivitātes sasniegšanai".

2) Stefans Rističs (Stefan Ristič) - "Futbolistu sagatavošana “grassroots” līmeņa klubā. Īpatnības un darba specifika".

3) Deivs Džonsons (Dave Johnson) - "Futbolistu individuālās kvalitātes un atlases kritēriji Premjerlīgas akadēmijās".

Pēc semināra notika arī praktiskā nodarbība/meistarklase LFF Talantu akadēmijas vecākā trenera Aleksandra Jeļisejeva un izglītības nodaļas speciālista Edgara Kļenauska vadībā, kurā piedalījās 2007.-2009.gadā dzimušie Valmieras Bērnu sporta skolas/FC Valmiera jaunie futbolisti pilnveidojot individuālās darbības ar bumbu – bumbas vadība, māņkustības, finti.

Treneriem tika dota iespēja gūt atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par prasībām pret futbolistiem, kuras izvirza LFF talantu akadēmija, bet mūsu jauniešiem iespēja parādīt savas prasmes federācijas pārstāvjiem, lai tuvākā vai tālākā nākotnē mērķtiecīgi virzītos uz reģionālo vai Latvijas jauniešu izlasēm. Meistarklasē LFF treneriem asistēja arī Valmieras Bērnu sporta skolas treneri Andis Ādamsons un Māris Antons.

Foto: Jānis Līgats


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com