Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojumus saņem Valmieras Bērnu sporta skolas treneri

Foto: Valmieras Ziņas

Foto: Valmieras Ziņas. www.valmieraszinas.lv

 

Ceturtdien, 4.oktobrī, koncertzālē “Valmiera” norisinājās Izglītības un zinātnes ministrijas  atzinības un pateicības rakstu izsniegšanas ceremonija Valmieras pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu pedagogiem un Valmieras pilsētas pašvaldības pabalvojuma “Balva izglītībā” 2018.gada laureātu godināšana. No Valmieras Bērnu sporta skolas pedagogiem Izglītības un zinātnes ministrijas apbalvojumus saņēma Miks Puķītis un Inta Andrejānova. “Balva izglītībā” apbalvojumu saņēma Valmieras Bērnu sporta skolas basketbola treneris Roberts Zeile.

Izglītības un zinātnes ministrijas atzinības un pateicības raksts 2018.gadā piešķirts Valmieras Bērnu sporta skolas BMX riteņbraukšanas trenerim Mikam Puķītim par augstvērtīgiem sportistu sasniegumiem, Latvijas izlašu dalībnieku sagatavošanu un ieguldījumu BMX riteņbraukšanas attīstības veicināšanā.

Valmieras Bērnu sporta skolas peldēšanas trenerei Intai Andrejānovai Izlītības un zinātnes misintrijas atzinības un pateicības raksts piešķirts par augstvērtīgiem sportistu sasniegumiem, Latvijas izlašu dalībnieku sagatavošanu un ieguldījumu peldēšanas attīstībā Valmieras pilsētā.

Kā Valmieras pilsētas pašvaldības apbalvojuma “Balva izglītībā” laureāts 2018.gadā tika godināts Valmieras Bērnu sporta skolas basketbola treneris Roberts Zeile, apbalvojumu saņemot par augstvērtīgiem audzēkņu sasniegumiem Latvijas Jaunatnes basketbola līgā, Eiropas čempionātā basketbolā U-18 vecuma grupā 2018.gadā un ieguldījumu basketbola attīstības veicināšanā.

Valmieras pilsētas pašvaldības “Balva izglītībā” 2018.gadā apbalvojumu saņēma arī Valmieras Pārgaujas sākumskolas vispārējās pamatizglītības skolotāja Sanita Pūpola par augsti profesionālu darbu un ieguldījumu darbā ar izglītojamajiem, vecākiem un pedagogiem. Sanita Pūpola savu pedagoģisko ieguldījumu kā fiziskās sagatavošanas trenere veic arī Valmieras Bērnu sporta skolā.

Sveicam Valmieras Bērnu sporta skolas trenerus ar viņu darba novērtējumu, augstajiem sasniegumiem un ieguldījumu sporta attīstības veicināšanā!


Drukāt   E-pasta adrese