VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Kustības ir TOPā - pieprasījums pēc vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām ir liels

Noslēdzoties mācību gadam vispārizglītojošajās skolās, šonedēļ sākušās vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības Valmieras Bērnu sporta skolas (turpmāk - Valmieras BSS) audzēkņiem.  No 25.maija līdz 1.jūnijam Valmieras BSS audzēkņiem vecumā no 7 gadiem, kuru treneri atrodas atvaļinājumā un klātienes nodarbības nenotiek, tika dota iespēja pieteikties bezmaksas vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbībām, kuras notiks periodā no 2.jūnija līdz 15.jūlijam. Nodarbību mērķis ir dot iespēju jauniešiem saglabāt fizisko formu arī pēc attālinātā mācību procesa, kad klātienes nodarbības pie saviem treneriem vēl nav sākušās.

Esam gandarīti, ka atsaucība projektam ir liela, nodarbības apmeklē 138 jaunieši vecumā no 7 – 17 gadiem. Lai gan sākotnējā projekta iecere paredzēja trīs nodarbību grupu komplektāciju dažāda vecumposma sportistiem, pateicoties audzēkņu un vecāku lielai interesei, skola piesaistījusi trīs vieglatlētikas speciālistus nodarbību vadīšanai. Nodarbības notiek dažādās vecuma grupās, kur jauniešiem ir iespēja trenēties kopā ar dažādu sporta veidu pārstāvjiem un saviem vienaudžiem.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības jauniešiem vada divi Valmieras Bērnu sporta skolas bijušie vieglatlētikas nodaļas audzēkņi – Megija Stalberga un Alvis Čākurs. Megija šobrīd mācās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 3.kursā, bet Alvis ir sporta skolas Arkādija vieglatlētikas treneris Rīgā. Ar jaunākajiem bērniem nodarbībās strādā Valkas novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas trenere Ieva Zālīte. Kopumā nodarbībās darbojas deviņas audzēkņu grupas. Pamatā nodarbības notiek Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas stadionā, bet sliktu laikapstākļu gadījumā Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē.

Šāds projekts Valmieras Bērnu sporta skolā tiek realizēts pirmo reizi. Līdz ar savu sporta veidu klātienes nodarbību atsākšanos aicinām audzēkņus apmeklēt savu sporta veidu nodarbības, kas ir primāri izglītības apguvē sporta skolā. Tāpat aicinām audzēkņus domāt par savu un citu drošību un veselību, uz nodarbībām ierodoties ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus un skolas iekšējās kārtības noteikumus ārkārtējās situācijas laikā.

Informāciju sagatavoja:

Valmieras BSS administrācija


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com