Orientieristes startē Pasaules un Eiropas čempionātos

SergioFoto 0585small

No 20. līdz 24.martam Zviedrijas pilsētā Piteo norisinājās Pasaules čempionāts, Eiropas jauniešu čempionāts un Pasaules Junioru čempionāts ziemas orientēšanās ar slēpēm. Sacensību dienās orientieristi spēkiem mērojās trīs disciplīnās – sprintā, vidējā un garajā distancē. Uz Zviedriju pārstāvēt Latvijas izlasi devās arī trīs Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknes un ZVOC orientieristes Anna Emīlija Suta, Aija Denija Trēziņa un Arta Renāte Rulle.

Eiropas jauniešu čempionātā ziemas orientēšanās uz slēpēm startēja Suta un Trēziņa. Augstāgais sasniegums no mūsus sportistēm padevās Annai Emīlijai Sutai sprinta distancē, kurā iegūta 16.vieta. Gan garajā, gan vidējā distancē sportistei 26.vieta. Aija Denija Trēziņa  garajā un vidējā distancē finišēja 20.vietā, bet sptintā ieguva 23.vietu.

Pasaules junioru čempionātā ziemas orientēšanās startēja valmieriete Arta Renāte Rulle, kas 33.vietā ierindojās gan garajā, gan sprinta distancē, taču vidējā distancē finišēja 30.vietā.

Jāpiemin, ka Latvijas izlasi Pasaules čempionātā pārstāvēja arī Valmieras Bērnu sporta skolas orientēšanās trenere Līga Valdmane, kura garo distanci noslēdza 22.vietā, sprinta distanci – 25.vietā, bet vidējo distanci – 24.vietā.

Apsveicam sportistes ar gūtajiem panākumiem!