Pasaules Junioru čempionātā startē Valmieras SS audzēkne Anna Emīlija Suta

DSC 1100 184 kopijaNo 5.-10.septembrim Turcijā norisinājās Pasaules junioru čempionāts orientēšanās sportā. Latvijas izlasē startam sacensībās tika iekļauta Valmieras Sporta skolas un Ziemeļvidzemes orientēšanās centra sportiste Anna Emīlija Suta.
Sacensības notika vairākās disciplīnās: sprintā, vidējā distancē, garajā distancē un stafetē.
Valmieras Sporta skolas sportiste čempionātu iesāka ar 74. vietu sprintā, kas notika ļoti kalnainā pilsētā, latviešu sportistiem tas bija liels izaicinājums.Nākamajā dienā Anna ar lielisku startu iekļuva vidējās distances fināla skrējienā, taču finālā pieļāva vairākas lielas kļūdas un ieņēma 57. vietu. Garajā distancē Annai 72.vieta.
 
Čempionāts noslēdzās ar sacensībām stafetē, kur Anna startēja kopā ar Kristīni Bruneri un Agnesi Jaunmuktāni Latvijas 2.komandā. Meitenēm distances noslēgumā 20.vieta.
 
Sportistes komentārs par sacensībām: "Turcijā noteikti bija neierastāks apvidus nekā Latvijā - lielais kāpums, ērkšķi, govis meža vidū. Starti nebija tie veiksmīgākie, bija gan pietiekami lielas kļūdas, gan arī traumēju potīti, bet priecājos par savu stafetes skrējienu, kur biju 12. savā etapā, kā arī par iekļūšanu vidējās distances A finālā. Kopumā izbaudīju šīs sacensības un esmu gatava trenēties arī nākamajiem startiem." /Anna Emīlija Suta/
Lepojamies ar mūsu sportistes sasniegto!
Pasaules junioru čempionāta norise Turcijā bija paredzēta jau 2020.gadā, taču pandēmijas dēļ norisinājās šogad.
Pasaules junioru čempionāta mājslapa: http://www.jwoc2020.org/
 
Foto: Zeynep Yalcin