VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Pārtraukta treniņu norise iekštelpās

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 17. decembra sēdē pieņemtajiem grozījumiem “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 „Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu””, Valmieras Bērnu sporta skolā no 21.decembra līdz 11.janvārim tiek pārtraukta individuālo sporta treniņu (nodarbību) norise iekštelpās. 

Ministru kabineta pieņemtie lēmumi joprojām pieļauj sporta treniņu norisi ārtelpās. Ārtelpās joprojām vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti drīkst pulcēties ne vairāk kā 10 personas (neieskaitot sporta speciālistus un sporta darbiniekus), kā arī nedrīkst izmantot ģērbtuves.

Ņemot vērā sporta veida specifiku un mācību treniņgrupas kvalifikāciju tiek izvērtēts, vai mācību treniņu organizācija turpmāk notiks ārtelpās, attālināti vai kombinējot ārvides un attālināto darbu. 

Aicinām Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņus un viņu vecākus sekot trenera un skolas administrācijas sniegtajai informācijai treniņgrupas saziņas līdzekļos (Whatsapp grupas, E-klase, SMS u.c.), kur informēs par turpmāku mācību procesa organizāciju. 

 

Valmieras BSS administrācija