VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras peldētājiem septiņas medaļas starptautiskajās sacensībās "Rīgas Sprints 2021"

261215490 4231954980243921 1591152741795875683 nNo 26.-27. novembrim, Daugavas sporta namā 25m peldbaseinā, tika aizvadīts  9. Starptautiskais sprinta festivāls "'Rīgas Sprints", kurā pulcējās Latvijas spēcīgākie sportisti, kā arī spēcīgākie peldētāji no Igaunijas. Valmieras SS komandu pārstāvēja 16 peldētāji un mājās tika pārvestas septiņas godalgas no kurām 2 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas.

Zelta godalgu izcīnīja Reds Rullis 200m tauriņstilā (2.15,24) un Kristaps Miķelsons 200m kopleksā ( 2:01,31). Par sudraba medaļas īpašniekiem kļuva Ādams Svensons 200m uz muguras ( 2:19,78) un Reds Rullis 200m kompleksa peldējumā (2.07,78). Sīvā cīņā ar spēcīgākajiem Igaunijas peldētājiem, divas brozas godalgas izcīnīja Kristaps Miķelsons 100m brīvā stila distancē, veicot šo distanci ātrāk par 50 sekundēm - 0:49,95, un 100m kompleksā (55,56). Bronzas godalga 200m tauriņstila distancē Tomam Uldim Ozoliņam (2:22,11).

200m brīvajā stila distancē Valters Rutkovskis  pirmo reizi uzrādija sporta meistara kandidāta normatīvam atbilstošu rezultātu.

Ar jaunu Valmieras rekordu nosledzās stafešu peldējums 4x50m brīvajā stilā  (Reds Rullis, Emīls Andrejs Skrabis, Dāvids Daniels Liepinš, Kristaps Miķelsons) ar rezultātu 1:36,51, bet 4x50m kombinētajā stafetē ( K.Miķelsons; R.Saulītis-Cīrulis; R.Rullis; D.D.Liepiņš) uzrādītais rezultāts 1:47,10 par vienu sekundi atpaliek no Valmieras rekorda.

Informāciju sagatavoja:

Aiva Miķelsone

Valmieras SS peldēšanas nodaļas trenere

Daudz laimes, Jubilār!

Vladimirs Sirjajevs 70 kopija

Valmieras sportistiem 17 medaļas peldēšanas sacensībās "Madwave Challange of Riga"

Pagājušās nedēļas nogalē, 28. un 29.augustā, divdesmit viens Valmieras BSS peldētājs piedalījās bērnu un jauniešu peldēšanas turnīrā "Madwave Challenge of Riga". Sacensības norisinājās RTU Ķīpsalas 50m peldbaseinā un tās pulcēja Latvijas un Lietuvas peldētājus no 26 sporta skolām un klubiem, kuri sacentās četrās vecuma grupās. Sacensību noslēgumā Valmieras sporta skolas peldētāji ar izcīnītām 10 zelta, 4 sudraba un 3 bronzas medaļām komandu kopvērtējumā ierindojās 2.vietā piekāpjoties tikai Viļņas kluba peldētājiem.

Trīs zelta un vienu sudraba medaļu savās vecuma grupās izcīnīja Alberts Hmeļevskis (2007- 2008.g.dz.) un Kristaps Miķelsons (2004.g.dz.un vecāki). Albertam veiksmīgs starts 100m brīvā stila distancē, kurā pirmo reizi uzrādīja Sporta Meistara kandidātam atbilstošu rezultātu (0.56,65).

Četras medaļas izcīnīja Reds Rullis (2005.-2006.g.dz.), no kurām divas zelta un divas sudraba godalgas. Jaunākajā vecuma grupā  divas zelta godalgas (50m un 100m brasa peldējumos) izcīnīja Adrians Kīns (2007.-2008.g.dz.).

Bronzas medaļas mājās pārveda Dāvids Daniels Liepiņš, Regnārs Niks Matvejevs un Amēlija Nikola Vīksna.

Lielisku cīņas sparu un vēlmi cīnīties līdz uzvarai uzrādīja:  Nikola Mačulāne, Estere Mačulāne, Kate Ozoliņa, Anna Čepjolkina, Timurs Bludens,  Renārs Orlovskis, Ādams Svensons, Toms Uldis Ozoliņš, Emīls Andrejs Skrabis, Raivo Noviks, Rainers Saulītis Cīrulis, Markuss Spricis, Valters Rutkovskis, Andris Saukants.

Valmieras BSS peldēšanas nodaļas trenere

20210829 130849

Valmieras peldētāji savā baseinā izcīna 14 medaļas

245620743 1369120940156049 8085946129281931645 nPagājušās nedēļas izskaņā, 15.-16.oktobrī, Valmieras peldbaseinā norisinājās Valmieras pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā. Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, sacensības noritēja "zaļajā" režīmā, tas ir, sacensībās piedalījās tikai sportisti ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem. Sacensību dalībnieku skaits bija ievērojami mazāks, kā bija ierasts pirms pandēmijas, jo īpaši tas bija vērojams jaunākās grupas peldētāju konkurencē. Sacensībās kopumā startēja 128 sportisti no 19 Latvijas sporta skolām un klubiem.

Valmieras peldētāji sacensības noslēdza ar izcīnītām 14 medaļām.

Jaunakajā vecuma grupā (2010.g.un jaun.) divas zelta medaļas Lienei Evelīnai Skrabei (100m brīvajā stilā, 100m uz muguras).

Divas zelta godalgas vecākajā grupā (2007.g.un vecāki) izcīnīja Kristaps Miķelsons (200m kompleksā, 400m brīvajā stilā).

Divas zelta godalgas vidējā vecuma grupā (2008.-2009.g.dz.) izcīnīja Emīls Spolītis (100m brīvajā stilā, 100m uz muguras) un Emīlam arī bronzas medaļa 400m brīvajā stilā.

Lielisku startu demonstrēja un savus personīgos rezultātus uzrādīja Reds Rullis, izcīnot zelta godalgu 100m brīvajā stilā, sudraba godalgu 100m tauriņstilā un bronzas godalgu 200m kompleksā. Par bronzas medaļas īpašniekiem kļuva Emīls Andrejs Skrabis (100m un 400m brīvajā stilā), Kristers Zviedris (100m brīvajā stilā) un Roberts Švalbe (100m brasā).

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Miķelsonam Latvijas čempiona tituls 400m kompleksā

157434411 3448732871899473 3769323708625253692 oNo 18.-20.jūnijam Valmieras Olimpiskā centra peldbaseinā norisinājās FINA apstiprinātās 2021. gada Pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensības “Latvijas atklātais čempionāts 25m peldbaseinā”.

Sacensībās piedalījās 228 spēcīgākie Latvijas un Igaunijas peldētāji. Valmieras BSS komandu pārstāvēja 13 peldētāji un tika izcīnītas 7 medaļas – 1 zelta, 5 sudraba un 1 bronzas.

Zelta medaļu un Latvijas čempiona titulu 400m kompleksā (4.23,76) ar personīgo rekordu izcīnīja Valmieras AKSSC sportists Kristaps Miķelsons. Sudraba godalgas Kristaps izcīnīja 200m peldējumā uz muguras (2.01,51), 100m (0.55,90) un 200m kompleksā (2.03.45) peldējumā. Divas sudraba godalgas arī valmierietim, bijušajam Valmieras AKSSC un Valmieras BSS audzēknim Kristoferam Dāgam Breģim 50m brīvjā stilā (0.22,94), 50m tauriņstilā (0.24,86) un bronzas medaļa 200m brīvajā stilā (1.51,01).

Finālpeldējumos par godalgām cīnījās Valmieras BSS audzēkņi Reds Rullis, Rainers Saulītis Cīrulis un Marks Goldbergs. Iepriecināja arī pārējie Valmieras BSS komandas peldētāji, kuri parādīja teicamu cīņas sparu un daudzi spēja uzlabot savus personīgos rekordus.