VALMIERAS BĒRNU SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieriešiem medaļas III Latvijas Jauniešu un Junioru čempionātā peldēšanā

2019 maijs53.-4.maijā, RTU Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās III Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā, kas vienlaikus bja arī FINA apstiprinātas pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensības, kā arī noslēdzošās sacensības kvalifikācijas normatīvu izpildei dalībai Eiropas un Pasaules junioru čempionātos.

Čempionātā piedalījās 580 jauniešu un junioru vecuma peldētāji no Latvijas, Igaunijas, Lielbritānijas un Portugāles. No Valmieras čempionātā piedalījās 16 sporta skolas peldēšanas nodaļas sportisti un mājās atgriezās ar septiņām medaļām.

Zelta medaļu individuālajās distancēs izcīnīja Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Dāgs Kristofers Breģis 400m brīvajā stilā un Kristaps Miķelsons 200m peldējumā uz muguras.

Sudraba godalgas izcīnīja AKSSC sportists Dāgs Kristofers Breģis 200m brīvajā stilā un Valmieras BSS I komanda 4x100m brīvā stila stafešu peldējumā, kurā startēja Markuss Kozlovs, Marks Goldbergs, Kristaps Miķelsons, Dāgs Kristofers Breģis.

Par bronzas godalgu īpašniekiem kļuva Marks Goldbergs 200m tauriņstilā, jauniešu konkurencē 200m brīvajā stilā Reds Rullis un Valmieras BSS I komanda 4x100m kombiētajā stafetē ( M.Kozlovs, M.Goldbergs, K.Miķelsons, D.K.Breģis).

Pie sasniegumiem varam pieminēt Markusa Kozlova uzrādīto Sporta meistara kandidāta normatīvam atbilstošo rezultātu.

Informāciju sagatavoja:

Aiva Miķelsone

Valmieras Bērnu sporta skolas

Peldēšanas trenere

Valmieras jauno peldētāju starti Ādažu čempionātā

54258007 332310274301490 10475889091411968 n12.aprīlī Valmieras BSS jaunie peldētāji piedalījās Ādažu atklātajā čempionātā peldēšanā.  No sacensībām mājās tika pārvestas trīs godalgotas vietas. Vecuma grupā 2007.-2008.g.dzimušiem peldētājiem sudraba medaļa 50m peldējmā uz muguras Amēlijai Nikolai Vīksnai, bronzas medaļa 50m brasa peldējumā Adrianam Kīnam. Vecuma grupa 2005.-2006.g.dzimušajiem peldētājiem bronzas medaļu izcīnija Emīls Varslavāns.

Līdz godalgotai vietai nedaudz pietrūka-  4.vieta, Amēlijai Nikolai Vīksnai 50m brasā, Ādamam Svensonam 50m uz muguras, Markusam Spricim 50m brasā. Sacensībās startēja un savus personīgos rezultātus uzlaboja Kate Buliņa, Nikola Mačulāne, Kate Ozoliņa, Arta Šķipore, Renārs Orlovskis, Timurs Bludens, Emīls Jurciņš, Hugo Vētra, Kristaps Upe.

Foto informatīva nozīme, no Ādažu BJSS.

peldēšanas trenere

Valmierieši izcīna medaļas Baltijas valstu čempionātā peldēšanā

54729551 2576792272349196 5107457138536480768 oNo 22. - 23.martam Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās Baltijas valstu čempionāts peldēšanā, kurā sportisti sacentās trīs vecuma grupās. No Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra audzēkņiem medaļas izcīnīja Vitauts Jānis Siliņš, Dāgs Kristofers Breģis un Kristaps Miķelsons.

Latvijas izlases open grupā starēja Vitauts Jānis Siliņš un izcīnīja trīs sudraba medaļas: 100m brasā, 200m brasā un 4x100m kombinētā stafetē.

Junioru ( 2001.-2002.) grupā Latvijas komandā divas zelta godalgas izcīnīja  Dāgs Kristofers Breģis 400m brīvajā stilā un 4x100m brīvā stila stafešu peldējumā, sudraba godalgu 200m brīvajā stilā un iekļūstot 400m brīvā stila fināla peldējumā open grupā izcīnīja bronzas godalgu.

Latvijas izlases jauniešu grupā ( 2003.g.un jaun.) uz goda pjedestāla divas reizes kāpa Kristaps Miķelsons, 2. vieta 200m uz muguras un 3.vieta 400m brīvā stila peldējumā.

Ar ne tik veiksmīgu startu, Latvijas izlases sastāvā junioru grupā  startēja Zelma Mālmane.

BCH dags 1 BCH janis 1 BCH kristaps 1

Valmieras BSS peldētājiem 4.vieta Latvijas U19 čempionātā peldēšanā

LC U19 20195.-6.aprīlī Jelgavas LLU 25m peldbaseinā norisinājās Latvijas čempionāts peldēšanā U19 vecuma sportistiem. Sacensībās piedalījās 300 sportisti no visas Latvijas. Komandu kopvērtējumā, 25 komandu konkurencē, Valmieras BSS  ierindojās 4.vietā .

Valmieras BSS peldētāji no čempionātā mājās pārveda 10 medaļas ( 5 zelta, 2 sudraba, 3 bronza). Trīs zelta medaļas izcīnīja Jānis Vitauts Siliņš, zelta un sudraba medaļu Dāgs Kristofers Breģis, zelta un bronzas medaļa Danīlam Ņikiforovam, sudraba medaļa Kristapam Miķelsonam, bronzas medaļa Vikijai Klāsonei un Markam Goldbergam.

Čempionātā tika noskaidroti labākie peldētāji individuālajā vērtējumā saskaitot 2 augstvērtīgākās distances punktus. Jauniešu konkurencē 1.vieta Jānim Vitautam Siliņam ar  1512 punktiem.  Valmieras BSS komandas otrs augstvērtīgākais sniegums Dāgam Kristferam Breģim.

Komandā startēja un punktus komandas kopvērtējumam deva Zelma Mālmane, Karīna Horoškēviča, Mērija Metene, Džuljeta Upmace,  Ralfs Grīnliņš, Kārlis Liepiņš, Reds Rullis, Valters Rutkovskis, Rainers Saulītis Cīrulis, Matvejs Suharževskis.

Aizvadītas Valmieras BSS atklātās meistarsacīkstes peldēšanā

IMG 20190316 120333            15.-16.03. Vidzemes Olimpiskā centra peldbaseinā norisinājās Valmieras Bērnu sporta skolas atklātās meistarsacīkstes peldēšanā, kurās piedalījās 173 peldētaji no 14 Latvijas sporta skolām un Igaunijas. Sacensībās lielāko medaļu skaitu izcīnīja Valmieras Bērnu sporta skolas peldētāji: 8 zelta, 9 sudraba un 7 bronzas godalgas. Sacensības norisnājās trijās vecuma grupās.