Peldēšanas nodaļas pārstāvji rod zināšanas ārvalstu speciālistu vadītā seminārā

IMG 20190915 WA0000Par semināru raksta Valmieras Bērnu sporta skolas peldēšanas nodaļas trenere Aiva Miķelsone:

"Pagājušās nedēļas nogalē 14.-15.septembrī  Rīgā ar semināru peldēsanas treneriem viesojās Ungārijas peldēšanas kluba "Iron Swim"vecākais treneris Arpad Petrov. Speciālists ir strādājis kā galvenais treneris Šveices junioru izlasē un darbojies kā asistents Ungārijas nacionālajā izlasē. 2018.gada nogalē FINA (Starptautiskā peldēšanas federcija) Petrovam pasniedza balvu kā gada labākajam trenerim.

A.Petrovs seminārā dalījās ar savām darba metodēm, pieeju treniņu procesa organizēšanā darbā ar vienu no pasaules labākām atlētēm - Olimpisko un Pasaules čempioni, Pasaules rekordisti Katinku Hošsu, un vadīja meistarklasi (praktiskā nodarbība ūdenī un sausumā) ar jauno Latvijas peldētāju piedalīšanos. Lielisko iespēju piedalīties praktiskajās nodarbībās ūdenī un sausumā izmantoja Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas Klases sportistu sagatavošanas centra peldētājs Kristaps Miķelsons.

Baltijas valstu treneriem bija lieliska iespēja dzirdēt un uzdot jautājumus par elites sportistu treniņu darba plānošanu un īstenošanu, kā arī ļoti interesanti bija iepazīties ar Ungārijas peldēšanas klubu darbību."

 


Drukāt   E-pasta adrese