Valmierā norisinājies Latvijas Kausa izcīņas I posms

Valm.čemp. Kristaps16.oktobrī Valmieras peldbaseinā norisinājās Valmieras pilsētas atklātais čempionāts peldēšanā, vienlaikus sacensības bija arī Latvijas Kausa izcīņas I posms. Sacensībās startēja vairāk kā desmit dažādu organizāciju pārstāvji un tika vērtēti 3 vecuma grupās.

Katrs pieteiktais sacensību dalībnieks drīkstēja startēt 2 peldēšanas disciplīnās. Valmieras BSS audzēkņiem vairākkārt izdevās izcīnīt godalgotas vietas. Jaunākajā vecuma grupā, 2009.g.dzim.un jaunāki, sudraba godalgu 100m peldējumā uz muguras izcīnīja Karlīna Mežale, bronzas godalga  400m brīvā stila distancē Aleksam Bludenam un bronzas godalga Markam Maļčukovas 100m brasā.

Vidējā vecuma grupā, 2007.-2008.g.dzim., medaļu guvums Valmieras peldētājiem lielāks. Divas godalgas izcīnīja Aberts Hmeļevskis: 1.vieta 100m br.st. ( 59,09) un 2.vieta 100m tauriņstilā ( 1:10,86). Divas godalgas arī Adrianam Kīnam - 1.vieta 100m brasa peldējumā ( 1.19,77) un 3.vieta 200m kompleksā ( 2:35,65). Bronzas medaļu 200m kompleksā izcīnīja Nikola Mačulāne un 100m brasā Regnārs Niks Matvejēvs.

Vecākajā vecuma grupā, 2006.g.dzim.un vecāki, teicamu sniegumu demonstrēja Augstas Klases sportistu sagatavošanas centra sportists Kristaps Miķelsons uzlabojot savus personīgos rekordus un izcīnot divas zelta godalgas - 200m kompleksā ( 2:06,52) un 400m brīvā stila distancē ( 4:03.30).  Labu sniegumu demonstrēja un divas sudraba godalgas izcīnīja Marks Goldbergs - 100m brīvā stilā ( 53,37) un 100m tauriņstilā ( 58,65).

Uzvarētājs Latvijas Kausa I posmā junioru konkurencē ar 1313 FINA punktiem ir Kristaps Miķelsons, aiz sevis atstājot PK "Delfīns"un RBJSS Rīdzene peldētājus, bet jauniešu konkurencē trešā vietā  Alberts Hmeļevskis ar 751 FINA punktiem.