Valmieras peldētājs dodas uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi!

Eiropas Jaunatnes olimpiādē, kura šogad notiks Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku, Latvijas Jaunatnes olimpiskās komandas sastāvā startēs Valmieras Bērnu sporta skolas Augtsas klases sportistu sagatavošanas centra peldētājs Kristaps Miķelsons.

            Trešdien, 17.jūlijā, notika Latvijas Jaunatnes olimpiskās komandas prezentācijas pasākums, kura laikā jaunieši iepazinās viens ar otru, uzzināja praktisku informāciju, kas būs jāņem vērā Olimpiādes laikā, noklausījās semināru par dopingu un kontroles procedūrām, kā arī uzzināja Latvijas delegācijas karognesēju Olimpiādes atklāšanas ceremonijā. Latvijas Olimpiskā komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis valsts karogu pasniedza džudo cīkstonei Dolgiļevičai.

  1. Eiropas Jaunatnes olimpiāde notiks no 21.-27. jūlijam. Sacensībās savu sportisko meistarību pārbaudīs 50 Eiropas valstu jauno sportistu vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 34 sportisti, kas startēs 7 sporta veidos no 10 sacensību programmā paredzētajiem.

            Lai piepildās A.Vrubļevska novēlējums jaunajiem sportistiem: "Vēlos, lai jaunie sportisti un talanti Olimpiādē Baku pierāda sevi, dara visu iespējamo pēc labākās gribas, sasniedz savus labākos rezultātus un mājās atgriežas apmierināti un iedvesmoti turpmākiem darbiem."

2019 07 17 dsc 5334 cropped


Drukāt   E-pasta adrese