Valmieriešiem medaļas III Latvijas Jauniešu un Junioru čempionātā peldēšanā

2019 maijs53.-4.maijā, RTU Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās III Latvijas Jauniešu un Junioru čempionāts peldēšanā, kas vienlaikus bja arī FINA apstiprinātas pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensības, kā arī noslēdzošās sacensības kvalifikācijas normatīvu izpildei dalībai Eiropas un Pasaules junioru čempionātos.

Čempionātā piedalījās 580 jauniešu un junioru vecuma peldētāji no Latvijas, Igaunijas, Lielbritānijas un Portugāles. No Valmieras čempionātā piedalījās 16 sporta skolas peldēšanas nodaļas sportisti un mājās atgriezās ar septiņām medaļām.

Zelta medaļu individuālajās distancēs izcīnīja Valmieras Bērnu sporta skolas Augstas klases sportistu sagatavošanas centra sportisti Dāgs Kristofers Breģis 400m brīvajā stilā un Kristaps Miķelsons 200m peldējumā uz muguras.

Sudraba godalgas izcīnīja AKSSC sportists Dāgs Kristofers Breģis 200m brīvajā stilā un Valmieras BSS I komanda 4x100m brīvā stila stafešu peldējumā, kurā startēja Markuss Kozlovs, Marks Goldbergs, Kristaps Miķelsons, Dāgs Kristofers Breģis.

Par bronzas godalgu īpašniekiem kļuva Marks Goldbergs 200m tauriņstilā, jauniešu konkurencē 200m brīvajā stilā Reds Rullis un Valmieras BSS I komanda 4x100m kombiētajā stafetē ( M.Kozlovs, M.Goldbergs, K.Miķelsons, D.K.Breģis).

Pie sasniegumiem varam pieminēt Markusa Kozlova uzrādīto Sporta meistara kandidāta normatīvam atbilstošo rezultātu.