VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Sacensību rezultātu apkopojums (14.-20.septembris 2020)

 

Sacensību rezultātu apkopojums

SEPTEMBRIS 2020

14.-20.septembris

Datums

Sporta veids

Sacensību nosaukums

Sacensību rezultāts

15.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U19 puiši

Valmiera – Ādaži U19V

Valmiera 82:106 Ādaži

17.septembris

Futbols

Virslīgas Dublieru čempionāts 2020

Pret FK Liepāja-2

FK Liepāja-2 3:2 Valmiera FC-2

19.septembris

BMX

SMScredit.lv BMX čempionāta 5.posms

Anna Pedraudze – 1.v. G9-10

Keita Sofija Krūmiņa – 2.v. G9-10

Elza Kauce – 3.v. G9-10

Adelīna Kārkliņa – 1.v. G11-12

Alise Anna Boikova – 3.v. G11-12

Līva Lizete Glāzere – 1.v. G13+

Ričards Puriņš – 2.v. Cr12/16

Patriks Krauklis – 1.v. B10

Emīls Mārtiņš Treimanis – 1.v. B15-16

Kārlis Pedraudzis – 2.v. B15-16

1.v. Kristens Krīgers Men17+

Edvards Glāzers – 2.v. Men 17+

Helvijs Babris – 3.v. Men 17+

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U19 puiši

Valmiera – BJBS Rīga DSN U19V

Valmiera 71:76 BJBS Rīga DSN

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U17 puiši

Valmiera – Rīga/DSN U17V

Valmiera 61:77 Rīga/DSN

19.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U9 vecuma grupa (pret Jelgavas LSS un Prizma 2012)

Jelgavas LSS 3:4 Valmiera BSS

Valmiera BSS 6:3 Prizma 2012

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U16 puiši

Valmiera – BJBS Rīga/DSN U16V

Valmiera 62:76 BJBS Rīga/DSN

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U15 puiši

Valmiera – BJBS Rīga/DSN U15V

Valmiera 45:80 BJBS Rīga/DSN

19.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U14 puiši

Valmiera – BJBS Rīga/DSN U14V

Valmiera 68:79 BJBS Rīga/DSN

19.septembris

Vieglatlētika

Mešanu disciplīnu sacensības “Metēju diena 2020”

Hanna Gabriela Ziemiņa – 1.v. šķēps

19.-20.septembris

Orientēšanās sports

Cēsu Rudens, Cēsu Rudens stafetes

Zintis Dzvinko – 1.v. M8

Aija Denija Trēziņa – 2.v. W18

20.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U17 puiši

Valmiera – Ezerzeme/BJSS U17V

Valmiera 95:38 Ezerzeme/BJSS

20.septembris

Basketbols

Latvijas Jaunatnes Basketbola līga U17 meitenes

Valmiera – Cēsis U17S

Valmiera 60:62 Cēsis

20.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U11 vecuma grupa A (pret HS Mogo 10, BHC 37, HS Rīga 2010)

Valmiera BSS 9:8 HS Mogo 10

BHC 37 6:2 Valmiera BSS

Valmiera BSS 4:9 HS Rīga 2010

20.septembris

Hokejs

Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā

U11 vecuma grupa B (Pret BHC 37, Daugavpils LSS, Ogre Juniors)

Valmiera BSS 2:14 BHC 37

Daugavpils LSS 12:1 Valmiera BSS

Valmiera BSS 2:22 Ogre Juniors

20.septembris

Vieglatlētika

Valmieras skriešanas svētki

Marta Luize Pētersone – 1.v. S1

Sanija Ramona Ābeltiņa – 2.v. S1

Dāvis Bergs – 2.v. V1

Dāvis Zariņš – 3.v. V1

Agate Caune – 1.v. S2

Daniels Šimaņecs – 2.v. V2

Kristaps Miķelsons – 3.v. V2

Džuljeta Jēkabsone – 1.v. S3