VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Skolu sports - Rudens Kross 2020

Trešdien, 7.oktobrī, Vaidavas apkārtnē tika organizētas Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēļu sacensības rudens krosā. Sacensības tika organizētas bērniem un jauniešiem A, B, C, D vecuma grupām un 2011.g. dzimušajiem un jaunākiem. 

Sacensību rezultātu kopvērtējums vecuma grupās: 

2011.g.dz. un j.
1. Valmieras sākumskola 74
2. Mazsalacas vidusskola 55 
3. Valmieras Pārgaujas sākumskola 55
4. Burtnieku Ausekļa pamatskola 53
5. Rubenes pamatskola 23
6. Rūjienas vidusskola 21
7. Strenču pamatskola 13
 
D grupa
1. Valmieras Pārgaujas sākumskola 88
2 Valmieras sākumskola 55
3. Mazsalacas vidusskola 42
4. Rubenes pamatskola 40
5. Strenču pamatskola 28
6. Rūjienas vidusskola 27
7. Burtnieku Ausekļa pamatskola 13
 
C grupa
1. Valmieras Pārgaujas sākumskola 71
2 Valmieras sākumskola 66
3. Rūjienas vidusskola 60
4. Mazsalacas vidusskola 36
5. Rubenes pamatskola 34
6. Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija 13
7. Strenču pamatskola 11
8. Burtnieku Ausekļa pamatskola 8
 
B grupa
1. Valmieras Valsts ģimnāzija 76
2. Mazsalacas vidusskola 67
3. Rūjienas vidusskola 48
4. Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija 35
5. Rubenes pamatskola 29
6. Burtnieku Ausekļa pamatskola 27
7. Strenču pamatskola 2
8. Valmieras 2.vidusskola 1
 
A grupa
1. Valmieras Valsts ģimnāzija 108
2. Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija 47
3. Mazsalacas vidusskola 41
3. Valmieras 2.vidusskola 7
4. Ziemeļvidzemes pamatskola 5
 
Sacensību rezultātu fails, kurā pieejami individuālie krosa rezultāti - REZULTĀTI
 


Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

 

Skolu sporta - Vieglatlētika Četrcīņa 2020 rezultāti

Trešdien, 30.septembrī, Rūjienas vidusskolas sporta bāzē notika Valmieras pilsētas un novadu (Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu, Rūjienas, Strenču novadu)skolēnu sporta spēļu sacensības vieglatlētikā - četrcīņā C un D grupās. 

Sacensību rezultāti: 

D gr. meitenēm:

1. vieta Valmieras Pārgaujas sākumskola
2. vieta Mazsalacas vidusskola
3. vieta Naukšēnu vidusskola

 D grupā zēniem:

1 vieta Valmieras Pārgaujas sākumskola
2 vieta Naukšēnu vidusskola
3. vieta Rūjienas vidusskola

C grupā meitenēm:

1. vieta Naukšēnu vidusskola
 2. vieta Valmieras Pārgaujas sākumskola
3 vieta Rencēnu pamatskola

C grupā zēniem:

1. vieta Rūjienas vidusskola
2. vieta Valmieras 5.vidusskola
3. vieta Naukšēnu vidusskola

Skolu Sports: Marta jaunumi - valmierieši startē Latvijas skolēnu spartakiādē un Vidzemes reģionā

IMG 2375Latvijas skolēnu spartakiādē basketbolā A grupā jauniešiem Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija izcīnija 3.vietu.
Komadā startēja Nauris Mālmanis, Kristofers Šepte, Jurģis Engers, Jānis Trēziņš, Ralfs Alekss Vilnis, Reinis Rikveilis.
 
***
WhatsApp Image 2020 03 11 at 13.05.19
 
Uzvarētāji Vidzemes reģiona sacensībās Zāles futbolā A grupā jauniešiem-Valmieras tehnikuma audzēkņi.4.vieta Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnazija.
Tehnikuma komanda:Mārcis Skrīvelis,Dāvis Sinka,Andrejs Jēgers,Emīls Mairis Aumeistars,Niks Ļuļis,Ēriks Krievs,Reinis Jēkabs Aumeistars,Jānis Āboltiņš,Aleksis Dusalijevs,Edgars Irmejs.
 
***
WhatsApp Image 2020 03 11 at 13.12.07
 
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs 2010.g.dz. un jaun. veiklības stafetēs 1. vieta Valmieras sākumskolai. 2.vieta Rubenes pamatskolai, 3. vieta Valmieras Viestura vidusskolai.
Tautas bumbā 1. vieta Rūjienas vidusskolai ,2. vieta Rubenes pamatskolai, 3. vieta Valmieras sākumskolai.
 
 
 
 
 
 
 

Skolu Sports - Futbols 2020

WhatsApp Image 2020 09 21 at 08.47.36

Septembrī Vidzemes Olimpiskā Centra Futbola laukumā norisinājās Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēļu sacensības Futbolā B, D un C grupas zēniem. 

B grupā par uzvarētājiem kļuva Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas komanda. 2.vietā - Valmieras Viestura Vidusskola un 3.vietā - Valmieras Valsgs ģimnāzija.

WhatsApp Image 2020 09 21 at 08.47.10

 

D grupā zēniem godalgoto vietu ieguvēji: 1.vieta - Valmieras Sākumskola; 2.vieta - Valmieras Pārgaujas sākumskola; 3.vieta - Strenču pamatskola.

WhatsApp Image 2020 09 21 at 08.48.06

C grupā zēniem godalgoto vietu ieguvēji - 1.vieta - Valmieras Viesturu vidusskola; 2.vieta - Valmieras Pārgaujas sākumskola; 3.vieta - Valmieras sākumskola

WhatsApp Image 2020 09 28 at 09.58.05

Skolu Sports: Valmierā notikusi "Piena Spēka" kausa izcīņa volejbolā

ValmieraBSS Volejbols 26.02. 344Valmierā notikusi „Piena Spēka”kausa izcīņa vispārizglītojošo skolu komandām volejbolā.Skolu jaunieši sacentās pavisam 4 vecuma grupās.Pirmo vietu ieguvējiem ir iespēja pārstāvēt Valmieras pilsētu u novadus finālsacensībās Rīgā.

Vidusskolu grupā jauniešiem uzvarēja Valmieras tehnikuma audzēkņi(M.Cināts, A.Dusalijevs, A.Ruģelis, R.J.Aumeistars, M.Skrīvelis, A.Makevits, L.Bergsons), otrie Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas komanda(K.Ozoliņš, D.Rusaks, N.Mālmanis, A.K.Rullis, D.Rozenbergs, H.Prauliņš,D.Goldbergs, V.Gondarjuks), bet trešie Valmieras Valsts ģimnāzijas jaunieši (M.Bičevskis, R.Zanders, R.Baiks, K.Olehno, E.Portnajs, A.E.Palejs, E.J.Pomka, M.M.Pružinskis).Tālākās vietas Valmieras Viestura vidusskola, Valmieras Gaujas krasta vsk.-AC, Valmieras 5. vsk.

Jaunietēm spēcīgākās izrādījās Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas volejbolistes(J.Buša, B.Virse, R.Kalniņa, I.Celma, E.Birkava, B.Bašmakova, L.L.Strazdiņa, A.Caune), aiz sevis atstājot Valmieras Valsts ģimnāzijas (E.E.Runce, S.Bitmane, L.Mālniece, L.Vāvere, K.Rozenova, D.Daņiļenko, P.K.Lodziņa, U.Brutāne, A.P.Ķirse), un Rūjienas vidusskolas komandas (S.Bezkorovaine, S.Alziņa, P.K.Čākure, P.E.Kāsēna, V.Lāce, K.Bokta, K.Šillere, G.Gulbe). Ceturtās Valmieras Viestura vsk.,piektās Valmieras 5.vsk., tālāk Valmieras tehnikums un Mazsalacas vsk.

Pamatskolu grupā  zēniem pārliecinoši spēcīgākie Strenču novada vidusskola (R.Rinķis, R.Marenis, M.Ūburgs, D.Zuza, R.Druvmalis, K.Lapiņš, T.Zuza, D.Ķilpis), otrā vietā Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija (T.E.Liepa, R.Kalniņš, R.R.Saulītis, K.Bašķis, M.Zvīnis, R.Bondars, A.Lēnerts, M.T. Vergins), trešie Valmieras 5. vidusskola (D.Blūms, E.Fiļipovs, R.Lucavs, E.Šapirovs, K.Vingris, M.Kupčs).Tālāk ierindojās Valmieras Valsts ģimnāzijas, BurtniekuAusekļa pamatskola, Rencēnu pamatskola un Mzsalacas vsk.

Pamatskolu grupā meitenēm uzvaru svinēja Burtnieku Ausekļa pamatskola (T.Karlsone, Dž.E.Salmiņa, L.Grīnberga, L.K.Sirmā, S.Smirnova, L.Spalviņa, E.Švalbe), otrās Rūjenas meitenes (S.Ilgavīze, P.Š.Jeske, P.Bormane, K.T.Kaspere, L.Lazdiņa, K.K.Kļaviņa, S.Krauja, S.Alziņa, E.Pinka), bet trešās Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas volejbolistes( B.Tetere, A.jansone, L.Lelīte, L.L.Kiļupe, E.T.Treija, A.Kuzmane, M.Jurgensone).