Skolu sports rudenī pulcē jauniešus futbola un vieglatlētikas sacensībās

DSC06464 Katru trešdienu skolu jaunieši pulcējās dažādu pilsētu sporta laukumos un zālēs, lai savstarpēji sacenstos dažādos sporta veidos. Rudens periodā jaunieši piedalījās futbola un dažādās vieglatlētikas stafetēs.

Septembra vidū Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās sacensības futbolā, kurā B grupas (2003.-2004.g.dz.) zēnu grupā pirmo vietu izcīnīja Valmieras 2.vidusskola, otrajā vietā ierindojās Rūjienas pamatskola, trešā vieta Valmieras Pārgaujas ģimnāzija. Savukārt aiz godalgām palika Rubenes pamatskola, Kocēnu pamatskola, Valmieras 5.vidusskola, Valmieras Valsts ģimnāzija un Mazsalacas vidusskola. Bet D grupā (2007.-2008.g.dz.) pirmo vietu izcīnīja Valmieras Pārgaujas sākumskolas komanda, kura pārspēja Valmieras sākumskolas audzēkņus, kuri ierindojās godpilnajā otrajā vietā, savukārt trešo vietu izcīnīja Kocēnu pamatskola, bet 4.vietu Valmieras 2.vidusskola.

Futbola sacensības C grupai (2005.-2006.g.dz.) notika 10. oktobrī, Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā pirmo vietu ieguva VPĢ, otro vietu izcīnīja VVV, bet trešie – Kocēnu pamatskola. Aiz godalgotajām vietām palika V2V, VS, VPS un Mazsalacas vidusskola.

Septembra nogalē Četrcīņas „Draudzība” sacensības, C un D grupās norisinājās Rūjienas vidusskolā. C grupas (2005.-2006.g.dz.) zēnu grupā pirmo vietu ieguva VVV ar 622 punktiem, otrā vieta Mazsalacas vidusskolai ar 604 punktiem, trešo vietu ar 502 punktiem nopelnīja Naukšēnu novada vidusskola, taču laukuma saimnieki Rūjienas vidusskolas jaunieši ar 437 punktiem palika bez godalgām. Aiz godalgu līnījas ierindojās arī Rubenes pamatskola, J. Endzelīna Kauguru pamatskola un Burtnieku Ausekļu pamatskola. Savukārt individuāli labākie bija J. Konars (Mazsalaca), R. Vītols (VVV), un R. Dukurs (Mazsalaca)

Četrcīņa norisinājās arī meiteņu grupu konkurencē, meiteņu C grupā godpilno pirmo vietu izcīnīja VVV komanda, kura visu sacensību laikā sakrāja 741 punkti, otrā vieta ar 632 punkti ieguva Mazsalacas vidusskolas jaunietes, bet trešā vieta – Burtnieku Ausekļu pamatskola ar 621 punkti. Aiz godalgotām vietā Rubenes pamatskola, J. Endzelīna Kauguru pamatskola un Rūjienas vidusskola. Meiteņu grupā individuāli labākā bija N. Felkere (Burtnieku pamatskola), aiz viņas M. Bērziņa (VVV), kura pāspēja Rubenes pamatskolas audzēkni M. Rozīti.

Vieglatlētikas četrcīņas D grupā (2007.-2008.g.dz.) zēnu konkurencē starp skolām pirmo vietu ar 643 punktiem ieguva laukuma saimnieki Rūjienas vidusskola, aiz kuras sekoja Valmieras Pārgaujas sākumsskola, Naukšēnu novada vidusskola, bet bez godalgām palika VVV, Mazsalacas vsk. un Rubenes pamatskola. Bet individuāli sevi vislabāk parādīja Naukšēnu pamatskolas skolēns Ģ. Pugočovs, kurš pārspēja Rūjienas vidusskolas jaunieti A. Varnasu un R. Ģērmani.

D grupā meiteņu konkurencē nepārspētas palika Naukšēnu pamatskolas jaunietes, kuras aiz sevis atstāja Valmieras Pārgaujas sākumsskolu un VVV. 4.vietu ar 444 punktiem nopelnīja Mazsalacas vsk, 5.vietu – Rūjienas vsk., bet 6.vietā palika Rubenes pamatskolas jaunietes. Taču individuāli meiteņu grupā izcēlās Naukšēnu vidusskolas skolniece I. Bērziņa, kura aiz sevis atstāja valmierieti A. Ciprusi (VVV), bet naukšēniete N. Ziediņa ieguva godpilno trešo vietu.

Oktobra sākumā, Mazalacas vidusskolā norisinājās Valmieras pilsētas un starpnovadu sacensības Rudens krosā. Vecākajā grupā zēniem 3000m distancē godalgotās vietas izcīnīja valmierieši, nepārspēts palika VVĢ audzēknis Klāvs Grosbergs, aiz kura VVV Pauls Alberings un Valmieras tehnikuma jaunieties Rūdolfs Matīss Vimba. Savukārt A grupas 1000m distancē 1.vietu izcīnīja Andrejs Jēgers (Valmieras teh.), otro vietu izcīnīja Dāvis Bitāns (VVĢ), bet trešais – Edgars Brokāns (Mazsalacas vsk.).

A grupas, meiteņu grupā, 1500m distancē pirmo vietu izcīnīja Arta Renāte Rulle (VVĢ), kura aiz sevis atstāja valmierieti Unu Bergu (VVV) un Sintiju Ozolu (VVĢ). Meiteņu grupas konkurencē 1000m godpilno pirmo vietu izcīnīja VVV skolniece Izolde Bernadeta Ozoliņa, kuras aiz sevis atstāja divas Valmieras tehnikuma audzēknes Ilonu Milbergu un Santu Skaistkalni.

Zēnu konkurecē 8. – 9.klašu grupā pirmā vieta Mazsalacas vidusskolas pārstāvim Danielam Pāžem, otrā vieta Kristapam Riekstiņam (Burtnieku Ausekļu pamatskola), bet trešā – Ernests Eglītis (VVĢ). Taču meiteņu grupā pirmā vieta Agatei Caunei (VVĢ), otrajā valmieriete Samanta Bērziņa (VVV), bet trešā Emīlija Salaciete (Mazsalacas vsk.).

C grupā, zēniem 1000m, individuāli pirmo vietu izcīnīja mājinieks Jānis Konars (Mazsalacas vidusskola), otrā vieta – Jānis Bergholds (Rūjienas vidusskola) un trešais Ralfs Eduards Vanags (VVV). Bet meitenēm 500m distancē pirmo vietu izcīnīja Madara Bērziņa (VVV), otrajā vietā Elizabete Slotiņa (Mazsalacas vsk.) un viņas skolas biedrene Lāsma Streļča ierindojās trešajā vietā.

D grupā Rudens krosā, zēniem 500m individuāli pirmais Marks Tumens (VPS), otrā vieta Sandijam Grigoram (VPS), bet trešais rūjienietis Mārtiņš Rakeckis (Rūjienas vsk.). Turpretīm meiteņu konkurecē 500m disancē labākā Marta Pētersona (VPS), kura aiz sevis atstāja Karīnu Ņikūļiņu (VVV) un Elizabeti Arsti (VPS).

Visjaunākajā grupā (2009.dz.g.) zēniem 500m pirmais palika Raivo Bošs (Rūjienas vsk.), otro vietu individuāli izcīnīja Ernests Vanags (Valmieras sākumskola), bet trešo vietu ieguva valmierietis Jānis Bindže (VVV). Savukārt meiteņu grupā pirmo vietu ieguva Enija Brokāne (VPS), otrā vieta mājiniecei Esterei Ciršai (Mazsalacas vsk.), aiz kuras palika Viktorija Baumane (VPS).

Šogad rudens krosā skolu kopvērtējumā vecākajā grupā pirmo vietu VVĢ ar 97 punktiem, kuri par vienu punktu pārspēja Valmieras teh. audzēkņus, bet trešā vieta ar 76 punktiem VVV. Savukārt 8.-9.klašu grupā pirmie ar 73 punktiem nepārspēti palika VVĢ, aiz sevis atstājot Rūjienas un Mazsalacas vsk., 6.-9. klašu konkurencē pirmā vieta mājiniekiem Mazsalacas vsk., aiz kuriem VVV, un Rūjienas vsk. Savukārt 4.-5. klasēm godpilno pirmo vietu ieguva VPS, bet otrie VVV, taču trešajā vietā Mazsalacas vsk. Jaunākajā grupā pirmo vietu ieguva VVV, otrajā vietā VPS un trešo vietu ieguva Mazsalacas vsk. jaunieši.

Paldies sacensību organizatoriem un tiesnešiem!

Novembrī sacensības turpināsies florbola un tautas bumbas stafetēs.