VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras BSS triatlonisti atklāj sacensību sezonu

217144045 125493963068453 6920264259946918833 n kopija11.jūlijā Smiltenē, Tepera apkārtnē norisinājās šīs sezonas pirmās triatlona sacensības - Latvijas čempionāts vidējā distancē un Latvijas čempionāts sprinta distancē.
Valmieras Bērnu sporta skolu sacensībās pārstāvēja 6 audzēkņi, no kuriem labākie rezultāti Raineram Zviedrim un Martai Luīzei Pētersonei!
Rainers Zviedris izcīnīja 1.vietu M17 grupā un Marta Luize Pētersone 2.vietu F15 grupā.
Veiksmīgs starts padevās arī Teodoram Saltajam, Jānim Rižam, Markum Mednim un Oliveram Spirģim.

Foto distancē: Aivis Stračinskis

Triatlonisti noslēdz sezonu Siguldas akvatlonā

Sestdien, 5.septembrī, Valmieras Bērnu sporta skolas triatlona nodaļas audzēkņi piedalījās noslēdzošajās Latvijas triatlona sezonas sacensībās "Siguldas akvatlons". Šīs sacensības vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts akvatlonā.

No Valmieras Bērnu sporta skolas sacensībās piedalījās pieci sportisti - Rainers Zviedris, Kristers Zviedris, Markus Mednis, Jānis Riža un Marta Luize Pētersone.

Visveiksmīgākais starts sacensībās padevās Raineram, kurš izcīnīja Latvijas čempiona titulu akvatlonā V15 grupā.

Apsveicam!

WhatsApp Image 2020 09 06 at 17.16.51

Triatlonisti izcīna medaļas Smiltenē

Svētdien, 19.jūlijā,  Smiltenē norisinājās triatlona sacensības "Smiltenes Triatlons". Sacensības startēja vairākās vecuma grupās, kur dalībnieku pulks bija plaši pārstāvēts -  kopumā piedalījās 330 dalībnieku.

No Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņiem vislabāk veicās Raineram Zviedrim un Martai Luizei Pētersonei.
Rainers, tāpāt, kā iepriekšējās sacensībās Vaidavā,  izcīnīja zelta medaļu - 1.vieta M15 grupā, bet Martai 3.vieta F13 grupā.

Pērējiem sacensību dalībniekiem (Valmieras BSS audzēkņiem) līdz pjedestālam aizsniegties vēl nav pa spēkam, taču, kā atzīst treneris Gints Trēziņš,  pie lielās konkurences jāuzteic arī cīņa par labāko desmitnieku.

Rainers Zviedris izcīna Latvijas čempiona titulu krostriatlonā M15 grupā

Sestdien, 1.augustā, Pļaviņās Mežezera krastā norisinājās Latvijas čempionāts krostriatlonā. Sacensībās piedalījās vairāk kā 100 sportistu no dažādām Latvijas pilsētām.

Labākais no Valmieras bija Valmieras Bērnu sporta skolas audzēknis Rainers Zviedris, kurš izcīnīja 1. vietu M15 grupā.
Distāncē bija jāveic 250m peldot, 11km ar MTB velosipēdu un 3km skriešus, kur velo un skriešanas disnaces vijās pa kalnainām meža takām.

WhatsApp Image 2020 08 02 at 16.39.30

Valmieras BSS audzēkņi startē Vaidavas triatlonā

WhatsApp Image 2020 07 06 at 14.34.09Aizvadītajā sestdienā, 4.jūlijā, Vaidavā norisinājās triatlona sacensības "Vaidavas triatlons", kas vienlaikus ir arī Latvijas kausa 2.posms triatlonā. Sacensībās startēja vairāki Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi.

Spēcīgākie savās grupās bija:

Garajā distancē (400m+20km+4km) - Rainers Zviedris. Rainers M15 grupā izcīnīja pārliecinošu 1.vietu, apsalūtā vērtējumā ierindojoties augstā 4.vietā no pavisam 98 dalībniekiem.

M15 grupas labāko desmitnieku noslēdza Markus Mednis un Jānis Riža.

Vidējā distancē (200m+10km+2km) - Marta Luize Pētersone. Marta S13 grupā izcīnīja augsto 2.vietu.

M13 grupā - Kristers Zviedris. Kristers izcīnja 9.vietu, bet Dāvim Zariņam un Teodoram Saltajam šajā grupā labāko desmitniekā ielauzties neizdevās, paliekot attiecīgi 11. un 14. vietās.

Mazajā distancē (100m+5km+1km) savu pirmo triatlonu veica arī Toms Gabriels Kreišmanis (M11 grupā izcīnīja 5.vietu).

Jāatzīmē arī Toms Uldis Ozoliņs un Ralfs Grīnliņš, kuri visātrāk veica mazo distanci “mans pirmais triatlons”.