VALMIERAS SPORTA SKOLA

AKTUALITĀTES

Valmieras BSS audzēkņi startē Vaidavas triatlonā

WhatsApp Image 2020 07 06 at 14.34.09Aizvadītajā sestdienā, 4.jūlijā, Vaidavā norisinājās triatlona sacensības "Vaidavas triatlons", kas vienlaikus ir arī Latvijas kausa 2.posms triatlonā. Sacensībās startēja vairāki Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi.

Spēcīgākie savās grupās bija:

Garajā distancē (400m+20km+4km) - Rainers Zviedris. Rainers M15 grupā izcīnīja pārliecinošu 1.vietu, apsalūtā vērtējumā ierindojoties augstā 4.vietā no pavisam 98 dalībniekiem.

M15 grupas labāko desmitnieku noslēdza Markus Mednis un Jānis Riža.

Vidējā distancē (200m+10km+2km) - Marta Luize Pētersone. Marta S13 grupā izcīnīja augsto 2.vietu.

M13 grupā - Kristers Zviedris. Kristers izcīnja 9.vietu, bet Dāvim Zariņam un Teodoram Saltajam šajā grupā labāko desmitniekā ielauzties neizdevās, paliekot attiecīgi 11. un 14. vietās.

Mazajā distancē (100m+5km+1km) savu pirmo triatlonu veica arī Toms Gabriels Kreišmanis (M11 grupā izcīnīja 5.vietu).

Jāatzīmē arī Toms Uldis Ozoliņs un Ralfs Grīnliņš, kuri visātrāk veica mazo distanci “mans pirmais triatlons”.