Valmiera Latvijas VIII Jaunatnes Olimpiādi noslēdz sestajā vietā

LJO 2019 3diena 1 1Svētdien, 7.jūlijā tika aizvadītas noslēdzošās sacensības Latvijas VIII Jaunatnes Olimpiādē. Trešās sacensību dienas apbalvošanas ceremonijā ar dažāda kaluma medaļām tika apbalvoti vairāki Valmieras komandas sportisti. Izcīnītas trīs zelta medaļas, divi sudrabi un bronza. Medaļu kopvērtējumā Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādē Valmieras pilsētas komanda sacensības noslēdza augstajā sestajā vietā, kopumā izcīnot 14 medaļas.

                Zelta medaļas svētdienas sacensībās izcīnīja vieglatlētes Sintija Penka, Sonora Pētersone, Anna Brode un Daniela Supe, uzvarot mazās zviedru stafetes (100m+200m+300m+400m) sacensībās. Uz augstākā goda pjedestāla kāpa un zelta medaļu kaklā kāra arī BMX riteņbraucēja Līva Lizete Glāzere un badmintoniste Una Berga, kas zelta medaļu izcīnīja vienspēlēs. Unai šīs dienas sacensībās tā nebija vienīgā izcīnītā medaļa. Kopā ar savu meiteņu dubultspēļu pārinieci Diānu Baltiņu, abas izcīnīja arī sudraba medaļu. Vēl vienu sudraba medaļu trešās dienas sacensībās Valmierai atnesa badmintona spēlētāji Edgars Vaivads un Gustavs Ankravs, ierindojoties 2.vietā zēnu dubultspēlēs. Bronzas medaļa šodien arī airēšanas slaloma sportistam Elvim Fiļipovam K-1v laivu klasē.

                Medaļu kopvērtējumā Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādi Valmieras pilsētas komanda noslēdza augstajā sestajā vietā no 77 Latvijas pilsētu un novadu komandām, kopā izcīnot 14 medaļas. Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiādē Valmieras komandas sportisti kopumā izcīnīja septiņas zelta medaļas, piecas sudraba medaļas un divas bronzas. Valmieras komandas sportisti medaļnieki LJO 2019:

Kristaps Miķelsons (peldēšana): 3 zelta medaļas,  1 sudraba medaļa

Una Berga (badmintons): 1 zelta medaļa

Jānis Sausais (vieglatlētika): 1 zelta medaļa

Līva Lizete Glāzere (BMX riteņbraukšana): 1 zelta medaļa

Sintija Penka, Sonora Pētersone, Anna Brode, Daniela Supe (vieglatlētika): 1 zelta medaļa

Aija Denija Trēziņa (orientēšanās sports): 1 sudraba medaļa

Diāna Baltiņa, Una Berga (badmintons): 1 sudraba medaļa

Kristina Zomera (jāšanas sports): 1 sudraba medaļa

Edgars Vaivads, Gustavs Ankravs (badmintons): 1 sudraba medaļa

Jēkabs Ločmelis (orientēšanās sports): 1 bronzas medaļa

Elvis Fiļipovs (airēšanas slaloms): 1 bronzas medaļa

                Trešās dienas sacensībās veiksmīgākos startus Valmieras komandā aizvadīja ne tikai mūsu medaļnieki, bet tāpat, kā citās sacensību dienās, apbalvoti tika pirmo sešu vietu ieguvēji. Uz pjedestāla tika aicināti arī vairāki valmierieši 4.-6.vietu ieguvēji dažādās disciplīnās:

                

Valmierā notikušajās airēšanas slaloma sacensībās 6.vietu izcīnīja Elīna Celmiņa K-1s laivu klasē, 4.vieta K-1v laivu klasē Ralfam Jurjānim, 5.vieta Pēterim Dambekalnam un 6.vieta Elvim Fiļipovam C-1v laivu klasē.

                Badmintona sacensībās pirmajā sešiniekā ierindojās arī Edgars Vaivads un Una Berga jauktajās dubultspēlēs (4.vieta) , kā arī Gustavs Ankravs un Diāna Baltiņa (5.vieta).

                BMX riteņbraukšanā jauniešu konkurencē uz pjedestāla tika aicināti divi Valmieras komandas sportisti – Emīlam Mārtiņam Treimanim izcīnīta 4.vieta sacensībās un 6.vieta Rihardam Jānim Liepiņam. MTB riteņbraukšanā sesto vietu izcīnīja valmierietis Rainers Zviedris.

                Vieglatlētikas sacensībās piektajā vietā 200m skrējienā jauniešiem ierindojās zelta medaļnieks 110m barjerās Jānis Sausais, bet meiteņu konkurencē 5.vieta 200m skrējienā valmierietei Sonorai Pētersonei.

                Latvijas Jaunatnes VIII Olimpiāde norisinājās no 5.-7.jūlijam Jelgavas pilsētā. Apsveicam mūsu jaunos sportistus, viņu trenerus ar augstajiem panākumiem sacensībās. Valmieras komanda pateicās sacensību organizatoriem un Jelgavas pilsētai par uzņemšanu savā pilsētā un veiksmīgu sacensību organizāciju. Tāpat Valmieras komandas sportisti un delegācija izsaka pateicību Valmieras pilsētas pašvaldībai par nodrošinājumu sacensību laikā, kā arī  – visas Olimpiādes laikā mūsu sportistu prieku vairoja komplimenti par Valmieras komandas koptēlu un skaistajiem treniņtērpiem.


Drukāt   E-pasta adrese