Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi devušies uz III Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm

Kā iepriekš ziņots, Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā no 6. – 18.oktobrim norisināsies III Jaunatnes Olimpiskās spēles, kas pulcēs jauniešus no visas pasaules.

Šī gada olimpiādē Latvijas 19 talantīgākie jaunie atlēti piedalīsies deviņu sporta veidu desmit disciplīnās. Lepojamies, ka Latvijas delegācijas sastāvā ir iekļauti arī divi Valmieras Bērnu sporta skolas audzēkņi.

BMX riteņbraukšanā Latviju pārstāvēs Edvards Glāzers, bet peldēšanā - Jānis Vitauts Siliņš.

Uz Jaunatnes Olimpiskajām spēlēm devies arī Valmieras Bērnu sporta skolas BMX nodaļas treneris Olafs Lakučs, kura vadībā Buenosairesā startēs Latviju pārstāvošie BMX braucēji Airisa Elizabete Galiņa un valmierietis Edvards Glāzers (BMX), arī Patriks Vīksna (BMX frīstails). 

Jaunatnes Olimpiskās spēles pirmo reizi notika pirms astoņiem gadiem Singapūrā. Latviju pārstāvēja 11 sportisti un  Intars Išejevs izcīnīja Latvijai bronzas medaļu šķēpa mešanā. II Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Ķīnā no 13 jaunajiem Latvijas atlētiem trīs mājās pārveda bronzu- svarcēlāja Rebeka Koha, šāvēja Agate Rašmane un tenisiste Aļona Ostapenko.

Vēlam veiksmi sportistiem un aicinām atbalstīt mūsējos!

III Jaunatnes Olimpisko spēļu oficiālā mājaslapa internetā: www.buenosaires2018.com

Jānis Vitauts SiliņšEdvards Glāzers


Drukāt   E-pasta adrese