VBSS sacensību rezultātu apkopojums - 01.10.-07.10.2018.

Airesanas slaloms - Rigas 48.cempionats

                                                                          FUTBOLS
06.10. Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā U16E
 Vidzemes FC : SK Super Nova 3:1
                                                                      BASKETBOLS
06.10. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12, U13 meiteņu grupā
Valmiera U-12V:Madona U-12 57:27
Valmiera U12V:Gulbene U12V 67:23
Valmiera U-13S:Rēzeknes novads U-13S 70:4
Valmiera U-13S:Daugavpils U-13S 32:35
06.10. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12, U13 zēnu grupā
Valmiera U-13V:Madona U-13V 61:54
07.10. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12, U13 zēnu grupā
Valmiera U-13V:Gulbene U-13V 46:35
                                                                    SKOLU SPORTS
03.10. Rudens kross A, B, C, D grupām (2009.g.dz. un jaunāki) 
A grupa zēni, 3000m Klāvs Grosbergs (VVĢ) 1.vieta 
Pauls Alberings (VVV) 2.vieta
Rūdolfs Matīss Vimba (V.teh.) 3. vieta
A grupas zēni, 1000m Andrejs Jēgers (V.teh.) 1.vieta 
Dāvis Bitāns (VVĢ) 2.vieta
Edgars Brokāns (Mz.vsk.) 3.vieta
A grupas meitenes 1500m Arta Renāte Rulle (VVĢ) 1.vieta 
Una Berga (VVV) 2.vieta
Sintija Ozola (VVĢ) 3.vieta
A grupas meitenes 1000m Izolde Bernadeta Ozoliņa (VVV) 1.vieta 
Ilona Milberga (V.teh.) 2.vieta
Santa Skaistkalne (V.teh.) 3.vieta
   Četrcīņa “Draudzība” 
C grupas meitenes  Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta 
 Mazsalaca 2.vieta
Burtnieki 3.vieta
Individuāli N.Felkere (Burtnieki) 1.vieta 
M.Bēziņa (Valmieras Viestura vidusskola) 2.vieta
M.Rozīte (Rubene) 3.vieta
C grupas zēni Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta 
Mazsalaca 2.vieta
Naukšēni 3.vieta
Individuāli J.Konars (Mazsalaca) 1.vieta 
 R.Vītols (Valmieras Viestura vidusskola) 2.vieta
R.Dukurs (Mazsalaca) 3.vieta
D grupas meitenes  Naukšēni 1.vieta 
Valmieras Pārgaujas Sākumskola 2.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
Individuāli:  L.Bērziņa (Naukšēni) 1.vieta 
A.Cipruse (Valmieras Viestura vidusskola) 2.vieta
N.Ziediņa (Naukšēni) 3.vieta
D grupas zēni  Rūjiena 1.vieta
Valmieras Pārgaujas sākumskola 2.vieta
Naukšēni 3.vieta
Individuāli Ģ.Pugačovs (Naukšēni) 1.vieta
A.Varnass (Rūjiena) 2.vieta
R.Ģērmanis (Rūjiena) 3.vieta
                                                            AIRĒŠANAS SLALOMS
06.10. Rīgas 48.čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes airēšanas slalomā
K-1s laivu klasē  
U12  Frančeska Stanne 1.vieta
K-1v laivu klasē  
U12  Bruno Emīls Geidāns 1.vieta
U12  Jānis Riža 3.vieta
U10 Namejs Brūns 2.vieta
C-1v laivu klasē  
U12  Patriks Kristaps Zemītis 3.vieta
07.10. Latvijas kausa fināls/Latvijas junioru kausa fināls airēšanas slalomā
K-1s laivu klasē
U14 Frančeska Stanne 2.vieta
K-1v laivu klasē
U16 Elvis Fiļipovs 3.vieta
U12  Bruno Emīls Geidāns 1.vieta
U12  Jānis Riža 2.vieta
U12   Laurits Valtenbergs Egeland 3.vieta
U10 Namejs Brūns 2.vieta
                                          III Jaunatnes Olimpiskās spēles Buenosairesā 
7.10. 100 metru peldējums brasā    
Jānis Vitauts Siliņš 18.vieta
BMX riteņbraukšana 
Puišu konkurence Edvards Glāzers 1.vieta
BMX riteņbraukšana pāru kopvērtējums
Edvards Glāzers,Airisa galiņa 4.vieta
                                                          ORIENTĒŠANĀS SPORTS
7.10. Orientēšanās sacensības  "Siguldas Rudens"    
S18 Aija Denija Trēziņa  2.vieta

Drukāt   E-pasta adrese