VBSS sacensību rezultātu apkopojums - 05.11.-11.11.2018.

DSC 0012

                                                                                                                                   BASKETBOLS
08.11. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19, zēnu grupa
Valmiera U-19V : Ventspils "Spars" U-19V 84:117
11.11. Valmiera U19V : Jēkabpils/Līvāni U-19  87:84
10.11. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19,  meiteņu grupa
Daugavpils 2 U-19S : Valmiera U-19S 93:38
11.11. Valmiera U-19S : Rīgas 3.BJSS U-19S  56:97
11.11. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16, zēnu grupa
Valmiera U-16V : Cēsis U-16V 89:54
10.11. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16, meiteņu grupa
Daugavpils U-16S : Valmiera U-16S 106:30
11.11. Valmiera U-16S : Rīgas 3. BJSS 2 U-16S 38:74
08.11. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14, zēnu grupa
Valmiera U-14V : Venstpils Spars U-14V 69:63
10.11. Valmiera U-14V : Jaunpils U-14V 87:50
11.11. Valmiera U-14V : Cēsis U-14V 100:68
                                                                                                                                  SKOLU SPORTS
07.11. Veiklības stafetes D grupai
Valmieras Pārgaujas sākumskola (R.Ābele, P.Pavloviča, K.Bondare, E.Arste, K.Rasina, E.Brokāne,M.Tumens,S.Grigors, K.Rusmanis, G.Siliņš, K.Zvīgulis, M.Toms) 1.vieta
Valmieras 5.vidusskola (A.Veidmane, E.Elbrete, A.Tetere, E.Obuka, T.P.Lapsa, J.Stilve, G.Māziņš, E.Ābols, M.Laumanis, R.Krastiņš, H.Krastiņš, M.Žarčenko) 2.vieta
Kocēnu pamatskola (A.Fogelis, R.Krasts,K.Roštoks, M.Cinglers, Ģ.Treimanis, T.Skrastiņa, M.Birzgale, M.Leite, S.Ābeltiņa,T.Rutkovska) 3.vieta
Tautas bumba, meiteņu grupa
Valmieras Pārgaujas sākumskola (K.Bondare, E.Brokāne, R.Ābele, P.Pavloviča, E.Arste, B.Zāģere, M.Ploriņa, S.Ozola, A.Kārkiņa, A.Baldiņa, K.Rūsiņa 1.vieta
Kocēnu pamatskola (T.Skrastiņa, M.Birzgale, K.Ķikute, T.Rutkovska, K.Āgale, E.Pogule, A.Kezika, S.Ābeltiņa, D.Ivkina, M.Leite) 2.vieta
Naukšēnu novada vidusskola (L.Bērziņa, R.Eglīte, N.Ziediņa, E.Vucina, E.M.Tobīsa, A.Liepiņa, A.Putene, K.K.Melbārde, M.Šmite, S.Bogdanoviča) 3.vieta
Tautas bumba, zēnu grupa
Rūjienas vidusskola (A.Varnass, R.Kolbuns, E.Ķauķis, R.Ģērmanis, S.Bielis, R.Bambāns, D.Kukainis,M.Rakeckis, K.Mazburšs, I.Grāvelsiņš, H.Lūsītis) 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola (L.Gerhards, K.Gerhards, S.Bērziņš, R.K.Freilihs, M.Gudins, K.K.Valeskalns, J.Kaķis, E.Ābele, Dž.Singhs, L.Knoks, A.Lekavičs) 2.vieta
Valmieras Pārgaujas sākumskola (M.Tumens, K.Rusmanis, S.Grigors, G.Siliņš, M.Toms, K.Ozers, K.Zvīgulis, R.Valdmanis, D.Upīte, K.Priede) 3.vieta
                                                                                                                                       HOKEJS
11.11. Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā U15
Talsu NSS/THK : Valmieras HK/BSS 3:4 PSM
11.11. Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā U11
VALMIERAS HK/BSS : HSR 2008/09 5:9

 

Foto - Skolu sports 7.novembrī


Drukāt   E-pasta adrese