VBSS sacensību rezultātu apkopojums 1.04.-7.04.2019.

Aija Denija Trēziņa - 3.vieta Orientēšanās sacensībās "Kurzemes Pavasaris 2019"

Foto: Aija Denija Trēziņa - 3.vieta Orientēšanās sacensībās "Kurzemes Pavasaris 2019"

 

                  VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                          1.04. - 7.04.2019
       
                                           BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
3.04. Ventspils Spars : Valmiera 82:72
6.04. Talsi : Valmiera 90:76
7.04. Saldus : Valmiera 86:61
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 V
6.04. Talsi : Valmiera 52:112
7.04. Liepāja : Valmiera 85:82
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
4.04. Cēsis : Valmiera 37:64
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
3.04. Ventspils Spars : Valmiera 59:76
4.04. Cēsis : Valmiera 59:89
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 V
6.04. Valmiera : Jēkabpils/Līvāni 53:35
6.04. Talsi : Valmiera 62:57
7.04. Valmiera : BJBS Rīga/Rīdzene 46:38
7.04. Rīga/Jugla : Valmiera 59:43
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 S
6.04. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 54:33
6.04. Valmiera : Liepāja 39:47
Baltic Boys Basketball League U15 finālturnīrs
5.04. Valmiera : VKM 63:71
Valmiera : Viimsi 62:64
6.04. Valmiera : Trudovije Rezervi 72:45
Valmiera : BC Kalev/STAR 56:44
7.04. Valmiera : Nokia BC 75:56
                                            FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
4.04. Valmiera BSS : Rīgas Lauvas 8:3
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
3.04. Bauskas BJSS : Valmiera BSS 5:3
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U12 zēniem
7.04. Valmiera BSS : Kurši U12 4:9
7.04. Valmiera BSS : Rīgas Lauvas 6:4
                                              HOKEJS
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
6.04. DLSS : Valmieras HK/BSS 3:1
                                              FUTBOLS
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
4.04. FS Metta : Valmiera Glass VIA 2:4
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U13 Attīstības grupa
4.04. Valmiera Glass ViA : FC Gauja 3:0
                                         ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Kurzemes Pavasaris 2019" kopvērtējums
6.-7.04. Aija Denija Trēziņa W18 3.vieta
Anna Emīlija Suta W18 6.vieta
Vilma Alberinga W20 2.vieta
                                            PELDĒŠANA
Latvijas čempionāts peldēšanā U19 
5.-6.04. Jānis Vitauts Siliņš kopvērtējums 1.vieta
Kristofers Dāgs Breģis kopvērtējums 5.vieta
Vitauts Jānis Siliņš 200m breaststroke 1.vieta
Danīls Ņikiforovs 200m breaststroke 3.vieta
Kristaps Miķelsons 200m backstroke 2.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 200m freestyle 2.vieta
Danīls Ņikiforovs 400m medley 1.vieta
Vitauts Jānis Siliņš 100m breaststroke 1.vieta
Vikija Klāsone 200m butterfly 3.vieta
Vitauts Jānis Siliņš 200m medley 1.vieta
Marks Goldbergs 200m medley 3.vieta
Kristofers Dāgs Breģis 400m freestyle 1.vieta
Valmieras BSS kopvērtējums 4.vieta
                                          BADMINTONS
Latvijas klubu komandu čempionāts
6.04. Top Media Līga Valmieras BK/VBSS 3.vieta

Foto no : https://www.pavasaris.lv/lv


Drukāt   E-pasta adrese