VBSS sacensību rezultātu apkopojums 11.02. - 17.02.2019.

BeFunky collage 1

                                                 VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                                    11.02. - 17.02.2019
       
                                                                        BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
13.02. Valmiera : Rīga/Jugla 75:99
17.02. BJBS Rīga : Valmiera 108:46
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 S
16.02. Valmiera : BK Kolibri/47.vsk 62:70
17.02. Valmiera : Jūrmala 68:69
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 V
13.02. Valmiera : Rīga/JUGLA 94:72
17.02. BJBS Rīga : Valmiera 75:76
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
13.02. Valmiera : BJBS Rīga/Jugla 93:54
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
17.02. BS Rīga : Valmiera 37:73
                                                                           FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
17.02. FK Ogres Vilki : Valmiera BSS 6:5 PS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
12.02. Valmiera BSS : Ķekavas Bulldogs 4:5
                                                                             HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
13.02. Prizma : Valmieras HK 3:07
16.02. Mārupe/AKO : Valmieras HK 4:06
17.02. Valmieras HK : Pārdaugava 2:3 PL
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
17.02. Brocēnu NBJSS : Valmieras HK/BSS 9:2
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
16.02. Valmieras HK/BSS : HS Mārupe Zaļi  1:2
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
17.02. JLSS : Valmieras HK/BSS 5:4
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U9 B grupa
16.02. Valmieras HK/BSS : HS Kurbads  6:0
Valmieras HK/BSS : Venta 2002 0:4
Ogre Juniors : Valmieras HK/BSS 7:1
                                                               AIRĒŠANAS SLALOMS
LKF airēšanas slaloma apvienības slēpošanas sacensības
17.02. U10 Namejs Brūns 1.vieta
U12 Valts Vekters 2.vieta
U14 Artūrs Pogulis 2.vieta
U16 Elvis Fiļipovs 1.vieta
Open Elvis Fiļipovs 1.vieta
                                                                    VIEGLATLĒTIKA
Latvijas čempionāts telpās
16.-17.02. 30m (V, Pieaugušie) Mikus Dāvids Strazdiņš 4.vieta
60m/b (S, Pieaugušie) Kristīne Deruma 5.vieta
Tāllēkšana (S, Pieaugušie) 3.vieta
Augstlēkšana (S, Pieaugušie) 3.vieta
60m/b (V, Pieaugušie) Niks Samauskis 6.vieta
200m (S, Pieaugušie) Daniela Supe 8.vieta
400m (S, Pieaugušie) Anna Brode 10.vieta
400m (V, Pieaugušie) Aleksandrs Madijarovs 7.vieta
Jauktā 4x200m stafete, Pieaugušie Valmiera BSS - Didzis Siksalietis, Daniela Supe,
Sonora Pētersone, Mikus Dāvids Strazdiņš
4.vieta

 


Drukāt   E-pasta adrese