VBSS sacensību rezultātu apkopojums 14.01. - 20.01.2019.

50320757 1328453110627957 2492375234175303680 n

 

 

VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                   14.01.2019 - 20.01.2019
       
                                          BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 zēniem
19.01. Valmiera U19 V : BJBS Rīga/Pārdaugava U19 V 70:91
20.01. BJBS Rīga/A.Kraukļa VEF U19 V : Valmiera U19 V 72:53
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U17 zēniem
19.01. Valmiera U17 V : BJBS Rīga/Pārdaugava U17 V 92:51
20.01. Rīga/A.Kraukļa VEF U17 V : Valmiera U17 V 98:62
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 zēniem
19.01. Valmiera U13 V : Rīga/A.Kraukļa VEF U13 V 52:51
19.01. Valmiera U13 V : Talsi U13 V 45:34
20.01. Mārupes sporta centrs U13 V : Valmiera U13 V  52:42
20.01. IMSS/Salaspils U13 V : Valmiera U13 V 37:25
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 meitenēm
19.01. Valmiera U13 S : Līvāni U13 S 34:30
19.01. Daugavpils U13 S : Valmiera U13 S  21:39
20.01. Ventspils Spars U13 S : Valmiera U13 S  37:40
20.01. Valmiera U13 S : Tukums U13 S  41:31 
European Youth Basketball League (EYBL) - U15 1.div. II kārta
18.01. Valmiera BSS : SC Audentes  39:50
18.01. Valmiera BSS : Alytus SRC 55:65
19.01. Valmiera BSS : Georgia  39:51
19.01. Valmiera BSS : BC Zalgiris 49:58
20.01. Valmiera BSS : DSN/Sporta Bode 40:43
                                               FUTBOLS
"Warrior Cup"
19.01. 2005.g.dz. Komandas 1.vieta
2.vieta
2009.g.dz. Komandas  2.vieta
5.vieta
                                             FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
17.01. Valkas novada BJSS : Valmiera BSS 5:10
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
15.01. Burtnieku novads/Mazsalaca : Valmiera BSS 2:12
                                              HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
20.01. Valmieras HK : HK Dinaburga 2:4
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
20.01. HK Venta 2002/Tukums : Valmieras HK/BSS 2:0
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
19.01. JLSS U13 : Valmieras HK/BSS  0:5
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
20.01. Valmieras HK/BSS : Brocēnu NBJSS 09 10:1
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U9 B grupa
19.01. Mārupes HS : Valmieras HK/BSS 3:4
Valmieras HK/BSS : BHC37 Wildcats 1:2
                                        SKOLU SPORTS
Basketbols A grupai 
16.01. Jaunietes Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Tehnikums 2.vieta
Valmieras 5.vidusskola 3.vieta
Jaunieši  Valmieras Valsts ģimnāzija 1.vieta
Valmieras 5.vidusskola 2.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 3.vieta
                                          VIEGLATLĒTIKA
Latvijas U14 čempionāta atlase (Limbažu zona)
18.01. 60m (S, U14) Paula Lužinska 1.vieta
300m (S, U14) 1.vieta
60m (S, U14) Agate Trauberga 2.vieta
60 m/b (S, U14) Elija Eglīte 3.vieta
Augstlēkšana (S, U14) 3.vieta
1000m (S, U14) Sanija Ramona Ābeltiņa 2.vieta
Augstlēkšana (S, U14) Kristena Deine 2.vieta
Tāllēkšana (V, U14) Ralfs Tomsons 2.vieta
 50320757 1328453110627957 2492375234175303680 n 50534629 2248882228733320 3915183696159703040 n 

Foto: Futbolisti pēc apbalvošanas turnīrā "Warrior Cup"


Drukāt   E-pasta adrese