VBSS sacensību rezultātu apkopojums 15.04.-21.04.2019.

58057662 1795859867226260 143139934146920448 o

                                      VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                                      15.04. - 21.04.2019
       
                                                        BASKETBOLS
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U19 V
16.04. Valmiera: BJBS Rīga/Pārdaugava 105:99
18.04. BJBS Rīga/Pārdaugava : Valmiera 83:72
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 V
16.04. East-Ball : Valmiera 59:107
19.04. Valmiera : East-Ball 83:59
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U16 S
19.04. BJBS Rīga/Rīdzene : Valmiera 120:38
20.04. Valmiera : Saldus  50:81
21.04. Valmiera : Tukums 81:48
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
17.04. Bauska : Valmiera 67:88
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 V
19.04. IMSS/Salaspils : Valmiera 31:44
19.04. BJBS Rīga/Rīdzene : Valmiera 44:51
20.04. Valmiera : Mārupes sporta centrs 26:66
20.04. DSN/OZ : Valmiera 53:35
21.04. Rīga/A.Kraukļa VEF : Valmiera 65:35
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 S
19.04. BJBS Rīga/Jugla : Valmiera 43:31
19.04. Valmiera : Rīgas 3.BJSS 23:42
20.04. Ventspils Spars : Valmiera 27:44
20.04. Daugavpils : Valmiera 38:37
21.04. Valmiera : Ventspils Spars 40:26
                                                             FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
20.04. Valmiera BSS : Madona/Kalsnava 5:6
FUTBOLS
Latvijas 1.līgas B čempionāts 2019
20.04. Valmiera Glass VIA - 2 : Spartaks Jūrmala-2 4:2
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U18 Meistarības grupa
16.04. FS Jelgava : Valmiera Glass VIA 2:1
Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts U14 Attīstības grupa
17.04. Valmiera Glass VIA : SK Super Nova/Saulkrasti 10:0
                                                        ORIENTĒŠANĀS
Orientēšanās sacensības "Ziemeļu divdienis" kopvērtējums
20.-21.04. Marta Vaļģe S10 3.vieta
Aija Denija Trēziņa S18 2.vieta
Anna Emīlija Suta S18 3.vieta
Jēkabs Ločmelis V16 2.vieta
Vilma Alberinga S20 1.vieta
Pauls Alberings V18 2.vieta
                                                        SKOLU SPORTS
Latvijas skolēnu spartakiādes finālsacensības basketbolā B grupas zēniem
Valmieras Valsts ģimnāzija 6.vieta
Latvijas skolu telpu futbola čempionāts A grupas jaunieši
7.04. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 2.vieta
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs Tautas bumbā (2009.g.dz.un jaun.)
Valmieras Pārgaujas sākumskola 1.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Rubenes pamatskola 3.vieta
Valmieras pilsētas un novadu skolēnu sporta spēlēs - Veiklības stafetes
Valmieras Viestura vidusskola 1.vieta
Valmieras sākumskola 2.vieta
Valmieras Pārgaujas sākumskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) basketbola sacensībās C grupā (2005-2006.g.dz.) 
Valmieras Pārgaujas sākumskola meitenes 1.vieta
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija zēni 1.vieta
Skolu sporta federācijas 72.spartakiādē finālsacensībās dambretē U-9 vecuma grupā
Valmieras Viestura vidusskola 2.vieta
Skolu sporta federācijas 72.spartakiādē finālsacensībās dambretē U11 vecuma grupā
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
                                                                 BMX
UEC Eiropas BMX kausa 3.posms
20.04. Edvards Glāzers Juniori 2.vieta
UEC Eiropas BMX kausa 4.posms
21.04. Toms Višņevskis Boys 8 4.vieta
Patriks Krauklis Boys 9 4.vieta
Edvards Glāzers Juniori 1.vieta
Anna Pedraudze Girls 8 7.vieta

Foto: Eiropas Riteņbraukšanas savienība, Kersten Van Kerckhoven


Drukāt   E-pasta adrese