VBSS sacensību rezultātu apkopojums 17.06.-23.06.2019.

64874152 759546697780146 5026476062746345472 o

                         VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                             17.06. - 23.06.2019
       
                                               VIEGLATLĒTIKA
Latvijas U18 un U20 čempionāts
21.06. 110m/b U18 Jānis Sausais 1.vieta
Disks U20 Vents Andžejs Lūsis 2.vieta
Kārts U20 Ričards brālēns 3.vieta
400m U18 Daniela Supe 2.vieta
4x100 U18 Valmieras BSS
Sintija Penka, Sonora Pētersone,
Daniela Supe, Anna Brode
1.vieta
100+200+300+400 U18 Valmieras BSS
Daniela Supe, Sonora Pētersone,
Anna Brode, Sintija Penka
1.vieta
Tartu jaunatnes čempionāts
  100m/b U18 Daniela Supe 14,89
110m/b U18 Jānis Sausais 14,71
Augstums U18 Valters Jansons 1,75
200m U18 Daniela Supe 26,86
200m U18 Sonora Pētersone 27,14
200m U18 Anna Brode 28,19
200m U18 Krista Ķepīte 28,98
200m U18 Jānis Sausais 23,77
200m U18 Krišs Ričards Briedis 24,92
200m U18 Roberts Mitenieks 25,36
200m U18 Armīns Juris Dukurs 26,45
800m U18 Agate Caune 2:21,82
800m U18 Veronika Bespalova 2:53,92
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā U14
20.06 80m Paula Lužinska 9.vieta
300m Paula Lužinska 4.vieta
300m Agate Trauberga 6.vieta
1000m Sanija Ramona Ābeltiņa 9.vieta
4x100  Valmieras BSS
Agate Trauberga, Marta Ūdre,
Kristena Deine, Paula Lužinska
6.vieta
                                                      FUTBOLS
LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāts futbolā 8:8 2009.gada zēniem
18.06 A grupā 3.vieta
Ādas Bumba 2004.-05.gada zēni
17.06. Valmiera Glass ViA/BSS : Ādažu BJSS 1:6
Valmiera Glass ViA/BSS : Alojas NSS 1:0
Valmiera Glass ViA/BSS : SK Krimulda 3:2
Valmiera Glass ViA/BSS : FC Gauja 1:5
Latvijas Jaunatnes čempionāts futbolā Attīstības U13 B apakšgrupa
17.06. Valmiera Glass ViA : Riga FC/SK Kengaroos 0:0
20.06. FS Garkalne : Valmiera Glass ViA 1:1
Optibet Virslīga
21.06. Valmiera Glass ViA : FK Metta 0:2
1.līga - B.čempionāts
22.06. FK Metta/Latvijas Universitāte : Valmiera Glass ViA 2 2:1
                                                    PELDĒŠANA
Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā 25m baseinā
20.-22.06. 400m Freestyle Zelma Mālmane 3.vieta
400m Freestyle Kristofers Dāgs Breģis 2.vieta
100m Breaststroke Vitauts Jānis Siliņš 1.vieta
200m Backstroke Kristaps Miķelsons 3.vieta
4x100m Freestyle Valmieras BSS
Breģis, Siliņš, Lakučs, Kalniņš
1.vieta
400m Medley Kristaps Miķelsons 1.vieta
400m Medley Daniils Ņikiforovs 2.vieta
400m Medley Markuss Kozlovs 3.vieta
200m Freestyle Kristofers Dāgs Breģis 3.vieta
200m Breaststroke Vitauts Jānis Siliņš 2.vieta
4x200m Freestyle Valmieras BSS
Siliņš, lakučs, Breģis, Kalniņš
1.vieta
800m Freestyle Zelma Mālmane 3.vieta
1500m Freestyle Kristaps Miķelsons 2.vieta
1500m Freestyle Kristofers Dāgs Breģis 3.vieta
50m Breaststroke Vitauts Jānis Siliņš 3.vieta
200m Butterfly Vikija Klāsone 3.vieta
4x100m Medley Valmieras BSS
Kalniņš, Siliņš, Lakučs, Breģis
2.vieta

Drukāt   E-pasta adrese