VBSS sacensību rezultātu apkopojums 18.02. - 24.02.2019.

WhatsApp Image 2019 02 25 at 11.20.27

                           VBSS sacensību rezultātu apkopojums
                                          18.02. - 24.02.2019
       
                                                  BASKETBOLS
Eiropas Jaunatnes Basketbola Līga (EYBL) - Juniors, Stage III
22.02. Valmiera BSS : TBV Start Lublin 61:66
22.02. Valmiera BSS : BS Riga/LU 53:78
23.02. Valmiera BSS : SMS PZKosz Wladslawowo 62:68
23.02. Valmiera BSS : KS Cracovia 67:55
24.02. Valmiera BSS : Alvik Basket 70:57
Baltic Boys Basketball League (BBBL) U16 sabraukums
22.02. Valmiera BSS : Saule  40:54
22.02. Valmiera BSS : Blackeberg 63:60
23.02. Valmiera BSS : BJBS Rīga/Rīdzene 42:38
23.02. Valmiera BSS : Ogre 58:70
24.02. Valmiera BSS : Saldus 78:63
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 S
23.02. Rīgas 3.BJSS : Valmiera 58:18
23.02. Valmiera : Liepāja 22:27
24.02. Valmiera : BJBS Rīga/Jugla 24:39
24.02. Tukums : Valmiera 27:51
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U12 V
23.02. Gulbene : Valmiera 27:47
23.02. Valmiera : BJBS Rīga 59:44
24.02. Valmiera : BS Ogre 42:29
24.02. Saldus : Valmiera 32:56
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U13 V
21.02. IMSS/Salaspils : Valmiera 39:55
22.02. Valmiera : DSN/OZ 36:83
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U15 V
23.02. BS Rīga/Basketbola klase : Valmiera 42:59
Latvijas Jaunatnes basketbola līgas turnīrs U14 V
23.02. BS Rīga/Basketbola klase : Valmiera 47:75
FLORBOLS
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U16 zēniem
23.02. FS Masters/Imanta: Valmiera BSS 3:6
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U14 zēniem
23.02. FS Masters/Imanta: Valmiera BSS 6:7
Bērnu un jaunatnes čempionāts florbolā U13 zēniem
21.02. Talsu NSS/Krauzers : Valmiera BSS 3:8
HOKEJS
Junioru attīstības hokeja līga
20.02. Valmieras HK : HSR 2002 6:1
24.02. Venta 2002 : Valmieras HK 1:3
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U15 B grupa
24.02. Valmieras HK/BSS : DLSS 2:3 PSM
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U13 A grupa
23.02. LSSS : Valmieras HK/BSS 3:4 PSM
Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā  U11 B grupa
24.02. HSR 2008/09 : Valmieras HK/BSS 6:4
SKOLU SPORTS
Valmieras pislētas un starpnovadu skolēnu sporta spēles florbolā A gr. jaunietēm
20.02. Valmieras Pārgaujas ģimnāzija 1.vieta
Valmieras Tehnikums 2.vieta
Valmieras Viestura vidusskola 3.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles basketbolā A gr. jauniešiem
22.02. Valmieras Valsts ģimnāzija 2.vieta
Vidzemes reģiona (Gauja) skolēnu sporta spēles tautas bumbā
  Valmieras Pārgaujas sākumskola 2.vieta
VIEGLATLĒTIKA
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās
22.02. 60m (S, U18) Daniela Supe 3.vieta
60m/b (S, U18) Daniela Supe 1.vieta
60m/b (V, U18) Jānis Sausais 3.vieta
800m (S, U18) Anna Brode 3.vieta
Latvijas U16 čempionāts
23.02. 1000m (S, U16) Agate Caune 1.vieta
2000m (S, U16) Agate Caune 1.vieta
Kārtslēkšana (S, U16) Paula Estere Bojāre 1.vieta
Kārtslēkšana (S, U16) Rita Krauja 2.vieta
Kārtslēkšana (V, U16) Valters Jansons 3.vieta
Lodes grūšana (V, U16) Rikardo Ivanovs 1.vieta

 

 


Drukāt   E-pasta adrese